Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lesz-e bármi baja a számítógép...

Lesz-e bármi baja a számítógépnek ha leveszem a gépház oldalát?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 18:52
 1/8 Dantehnor ***** válasza:
74%
Semmi. Még jót is tesz neki mivel jobban szellőzik.
2013. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. júl. 27. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:

... vagy nem!


A gépházak úgy vannak kialakítva hogy jó legyen benne a légáramlás a megfelelő ventikkel. Ha leveszed az oldalát még az is előfordulhat, hogy rosszabb lesz a szellőzés mert a levegő megfelelő keringése megszűnik és lehet hogy épp a VGA vagy a CPU felé terelődik a meleg levegő...

2013. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még egy kérdésem lenne. Valamelyik nap elejtettem a gépház oldalát, és ugye arra rá van erősítve egy ventilátor, és annak a kábele kiszakadt, de nem tudom honnan. Valaki megtudná mondani, hogy ezek általában mibe mennek?

Kép róla: [link]

2013. júl. 27. 20:17
 5/8 Gábor_79 ***** válasza:
Nem'tom nálad, hogy van, de nálam tökéletesen láthatatlan a sötét miatt. Meglehet a monitorom kicsit öregecske.
2013. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen, lehet. Bizonyos gépek, föleg szerverek pl úgy vannak kialakítva, hogy el se induljanak, ha nincs fent az oldala. Azon kívül, jobban is porosodik a ház oldala nélkül.
2013. júl. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lilluli0361 válasza:
Jobban porosodik.
2013. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gábor_79 ***** válasza:
Ha három lyuk van a vezeték végén, akkor az alaplapon lenni kell három kiálló tüskének. Lehet oda is van írva (nekem igen) 'chassis fan', vagy ennek rövidítése. Oda kell rádugni finoman. Ideális esetben el fog indulni.
2013. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!