Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » 100% hogy átvertek! Tudnál...

100% hogy átvertek! Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

A minap keresgettem a tf2op(pont)com-on ,hogy van-e aki igazi pénzért venne itemeket. Találtam is 10 et és úgy voltam vele hogy aki először vissza jelölazzal kötöm meg az üzletet(eket.Vissza jelölt egy ember és akkor elkeztüpnk írni mondta hogy paypalon átküld 7,85 dollárt xy itemekért mondtam h ok(angol volt).Odaadtam neki ezeket az itemeket és azt mondta hogy átküldte a pénzt aztán offline lett(kitörölt)ja de előtte meg ennyi küldött

[link] a csávesz nekem ezt küldte ami ki van takarva azt én takartam ki. Amióta"elküldte" azóta eltelt 48 óránál is több :( és nem tudom mit tegyek csak a csávesz nevét tudom(az igazit és nem a steamost) Köszönöm a segítséget.



2013. júl. 31. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már tudod a csávó igazi nevét az már fél siker.Nyomozgass utána.
2013. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogyan (ez volt az első tradem real moneyért)
2013. júl. 31. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a kép nem kamu, akkor előbb-utúbb meg kell érkeznie a pénznek.


Utána nézéshez pedig a Google-nek ess neki a meglévő adataival.

2013. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig még most sem érkezett meg :(
2013. aug. 15. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!