Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Engem átvertek, vagy mi...

Engem átvertek, vagy mi folyik itt?!

Figyelt kérdés

Ezt a monitort rendeltem meg: [link]


Na most: ide az van írva,hogy D-SUB csatlakozója van.

De ismerősöm azt mondta,hogy csak max 1280x1024-es felbontást tud d-sub csatlakozón.

Akkor mi ez a fullhd-s átbaszás? Ez valami elírás,én vakultam meg,vagy most mivan? És mégis mennyit kéne kiadni egy istenverte monitorért,hogy dvi csatlakozója is legyen?



2013. jan. 2. 19:40
1 2
 1/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Csatlakozó nem ad felbontás limitet

???

2013. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Remek,akkor az ismerősöm hülye. De én is hülye vagyok,hogy nem figyeltem ezt meg. Hogy lehettem EKKORA marha. Csak néztem a véleményeket,mindenki áradozott,hogy ilyen szép képminőség,olyan szép,de a kis aprós betűs részt nem láttam,hogy csak d-sub csatlakozós. Azthittem 30 ezerért már lehetne dvi-s monitort venni. Hát ez remek. Vettem egy semmire se jó magas felbontáson monitort. Mivel egy okádék lesz a minősége.

Remek tanulópénz,elnézést,hogy ezzel zaklattalak titeket.

2013. jan. 2. 19:45
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Persze, hogy átvernek! A cégek már csak ilyenek, szerintem az UFO-knak is köze van hozzá, és erre egyedül ismerősöd jött rá! Én perelném őket!

/palmface

2013. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Utolsónak: *facepalm* de igaz amit írtál. :D

Kérdezőnek: Nekem is van egy 1366x768-eas monitorom, és most kapaszkodj: D-SUB-on használom! :O

2013. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Átvert a haverod mert Ő tudja a tutit.

Ha mégis csak ennyi a felbontásod akkor a videokarinál tapogatózz.

2013. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Add el a Vaterán.
2013. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem az ismerősöd téved ez a monitor 1920 x 1080 felbontásra képes. A D-SUB csatlakozóján is képes maximális felbontással átadni a jeleket.
2013. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az megintcsak más,mintha fullhd-n használnád,filmre és játékra. Kis felbontáson nem lehet észrevenni,de nagy felbontáson rosszabb a képminőség mint egy 10 éves crt monitoron(na ez egy kicsit túlzás de na,sajnálom,csak kicsit most felidegeltem magam saját magamon,hogy ekkora barom vagyok).
2013. jan. 2. 19:48
 9/17 anonim ***** válasza:

2048x1536..

tök jó D subbal.

2013. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne higgy a kókler ismerősöd szavának.
2013. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!