Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy utánvétellel egy...

Vettem egy utánvétellel egy cuccot hardverapron vagy hol és üres volt a doboz csak kemény papír stb. átvertek magyarul mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rendőrségen feljelentsem?
2013. máj. 18. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem sok mindent lehet tenni. Hardveraprón csak megbízható emberektől vegyél!
2013. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de megvan a címe neve stb feljelentem a rendőrségen?


Vagy utazak el budapestre és csöngessek be és kapjam el a nyakát hogy hol a pénzem?

2013. máj. 18. 22:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Én feljelenteném a helyedben, de a hardveraprón is jelezd, hogy másokat ne tudjon átverni!
2013. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha elkapod a nyakát, akkor önbíráskodás miatt még te kerülhetsz bajba!
2013. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Le kell fotózni a hirdetést, ha még nem törölte, a beszélgetéseket is le kell fotózni, és a kapott doboz tartalmát is. Ezekkel már el lehet szerintem menni a rendőrségre, de hardveraprón felhívták a figyelmed az esetleges átverésekre!
2013. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet kezdeni vele semmit sem... a cím lehet hamis, fotókkal semmire sem mész, de igazából foglalkozni sem foglalkoznak ilyenekkel. Legközelebb körültekintőbb leszel.
2013. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez jó példa arra, hogy csak is 10-20 poziítovtól felfele lehet megbízni egy eladóban. A személyes átvétel pedig mindenek felett álló! :D
2013. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Így jártál...de nézd csak meg, a legtöbb jó apróhirdetést, amiben a termék is jó, meg az ár is, mind Nyíregyháza, v. Debrecen melletti kis településeken adják fel, ahova úgysem akar elutazni senki...

Mellesleg én azért megtenném a feljelentést is...

2013. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Telefonáltál vele? Ha igen, akkor a számról a rendőrség eg tudja mondani, hogy kié, és még, ha a pénzedet nem is kapod vissza, akkor is megkapja a csávó a magáét. A nevét esetleg megtudhatnánk? Csak, hogy mi se üzleteljünk vele.
2013. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem egyedi eset, az Apródon is vannak csalók. Ezt egy közösségi oldalon találtam.

Apple5,Samsung mobiltelefon, laptop és számítás-technikai eszközök CSALÓIT KERESSÜK!

Apród.hu oldalán egy magát xY (telefonszáma : 00/xxxxxxxxxxxx) nevező illető (azóta már kiderült a valódi neve! ) V. Kft. ccc székhelyű cég nevében hirdetett számítástechnikai készülékeket, mobilkészülékeket. Akiket megkárosított jelentkezzenek, vvvv@postafiok.hu címen. Bízunk benne, hogy hamarosan tetteiért felelni fog!

Keresem azt az illetőt aki virtualarena kft nevében 2013 04 25-én 14.48 perckor kiemelt hirdetést adott fel telefonokat, számítógépeket, laptopokat hirdetett. +36 xxxxxxxxxx telefon számon. CSALÓ sok embert becsapott, pénzt csalt ki, nem létező termékekre az apród.hu hírdetéseiben. Egyik hirdetés azonosítója:11111111.Ha tudnak kérem segítsenek, mert az oldal hírnevét is tönkreteszik az ilyen alakok.

Ezt az e-mail címet használta: v0000000@postafiok.hu Ez ugy érzem közös érdek!

2013. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!