Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen ingyenes vagy próbaverz...

Milyen ingyenes vagy próbaverziós eltávolító programot tudnék letölteni és honnan?

Figyelt kérdés
tegnapm netezés közben magától feltelepóült a gépemre a cíber security nevű rouge vírus, ami kiír olyanokat, hogy ez meg az vírusos, törölnöm kell, de előbb m eg kell vásárolnom a cyber securityt, stb. ez a célja, h kifizessenek az emberek sok pénzt a hamis riasztása miatt. tegnap leszedtem a stopzilla nevű programot, és meg is találta a cyber securityt mint gonoszat, de az viszont tényleg fizetős volt. hát nem fizettem, próbaverziót meg nem láttam. légyszives segítsetek GYORSAN!!!!!!
2009. okt. 25. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ezt, ingyenes és elég jó: [link]
2009. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez HAMIS vírusirtó! Maga a "virusirtó a vírus"! Azonnal töltsd le és telepitsd ezt: Kaspersky Antivirus 2009. 30 napos próbaverzió, kulcsot adnak hozzá: [link]

Aztán futtasd le, nagyon jó, le tudja szedni.

2009. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használj fizetős, valódi komplex védelmet: ESET Smart Security 4.0. [link]
2009. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt használom, de nem vette észre. kerestem vírust, és nem találta, de asszem sikerült kitörölni a vírust, sehol sincs a gépen, meg szedtem le pár ilyesmi vírusokra való vírusirtót, és az is segített gondolom.
2009. okt. 25. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vette észre, akkor valami baj van az ESS-el, nekem mindent jelez. Normálisan frissiti magát? A napokban modulfrissités is volt. Nézd meg a Vezérlőpult/Biztonsági központ/kék-zöld, vagy sárga, esetleg piros?
2009. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valós idejű, komplex védelem tűzfala be van állítva erősre? A legfontosabb: csak Free programot tűr meg maga mellett, pl. ezt: [link] Letöltés, telepítés, frissités után magyarul is tud. Minden más vírusirtót, kémprogram irtót törölj le, mert egymást is bénítják.
2009. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, minden tökéletes, már a vírust is kitöröltem
2009. okt. 27. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!