Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb malware,...

Melyik a legjobb malware, spyware és társai eltávolító?

Figyelt kérdés
Avast Free Antivírust használok napi vírus definícíó frissítéssel évek óta és gond nem volt. Tegnap beszedtem egy olyan programocskát - Avast nem jelzett- hogy az Opera böngésző mellett megnyitja a IE8-at és reklám oldalakat dobál fel. Újraindítva az XP-t az "Üdvözöljük" képernyőnél lefagyott, ezt sikerült az XP újratelepítésével mogoldani mostmár indul a gép. Ezt a programocskát mivel tudnám eltávolítani és a letöltésüket milyen free használható proggammal lehetne -Avast mellé telepítve- megakadályozni? Vagy az Avastot is cseréljem le?
2011. febr. 20. 13:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

Malwarebytes' Anti-Malware - ezt minden vizsgálat előtt manuálisan kell frissíteni (kivéve az első vizsgálatot telepítés után), és teljes rendszervizsgálat végrehajtása.


Legjobb, ha lecseréled az avast!-ot, valami használhatóra. Ez engedi be a legtöbb dolgot. AVG, Avira, Microsoft Security Essentials (legális Win-re), COMODO (ez tudást igényel), Panda Cloud (állandó netkapcsolat mellett) stb... Ezek mind jobbak felismerésben az avast!-nál. Másban lehet, hogy nem.

2011. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az AVG a favorit már sok-sok éve. Ha szerzel hozzá egy kulcsot, ami nem nehéz, akkor a teljes verzió kiválóan működik, és nagyon jó tűzfal is van benne.
2011. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
56%

"Legjobb, ha lecseréled az avast!-ot, valami használhatóra. Ez engedi be a legtöbb dolgot. AVG, Avira, Microsoft Security Essentials (legális Win-re), COMODO (ez tudást igényel), Panda Cloud (állandó netkapcsolat mellett) stb... Ezek mind jobbak felismerésben az avast!-nál. Másban lehet, hogy nem."


Ez egyszerűen nem igaz.Unom már,hogy minden vírusirtós kérdésnél tényszerűen közlöd,pedig eleve bizonyíthatatlan,amit mondasz.Érdekes mód az avg-s és nod32-ős problémáknál nem jeleskedsz.


Kérdező:


Ha újratelepítetted a windowst,akkor a vírusnak el kellett tűnnie.Malwarebytest én is ajánlom avast mellé.Plusz egy jó tűzfalat,pl comodo.De csak a tűzfal részét,minden más nélkül.


Mellesleg közlöm,hogy az a bizonyos válaszoló,aki minden vírusirtós kérdésnél vadul fikázza az avastot,jómaga is azt használ.Egyszer leírta egy kérdésnél.

2011. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
14:15: Azért te sem lehetsz annyira képben, ha a Comodót bárkinek is ajánlod. A világ egyik legrosszabb szoftvere. A névnélküli felhasználók megjegyzése is elég elvont dolognak tűnik, már-már beteges. Az Avast egyébként tényleg rengeteget romlott az 5-ös verzió megjelenésével, úgyhogy a fikázás nem teljesen alaptalan.
2011. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Elírtam: nem újratelepítettem az xp-t, csak javítás volt. Újra akarom telepíteni, csak van néhány adat amit le akarok menteni. Előtte ezt a programocskát le akarom szedni és megtudni hol bújt meg. A win. feladatkezelő/folyamatokban látom: 3db exe fájlról van szó.
2011. febr. 20. 14:24
 6/49 anonim ***** válasza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run


és


HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run


kulcsok alatt keresgélj. Ha megvannak, akkor töröld a bejegyzéseket és a fájlokat egyaránt.

2011. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
45%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..



Elég idegesítő,hogy nagynevű és méltán népszerű szoftverekre valaki tényszerűen kijelentse,hogy rossz,csak azért,mert egy vérpistike azt írta egy fórumon.Lehet,hogy linus torvalds a nickje,de megsúgom,ha nem mondjátok el senkinek:Nem ő az,de pssszt.

2011. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Olyan jót röhögtem... pedig épp rossz kedvem volt!

68%-os, ez kész... xD

Ki kéne bírjuk, hogy egyikünk se reagál a másik válaszaira. De kölcsönösen ki kéne bírjuk. Mert szerintem párszor még találkozunk.


Amúgy szerintem te vagy beteges, betegesen nem bírod ki, ha valaki rosszat ír az avast!-ról.

Igen, valóban az 5-ös megjelenése óta romlott sokat.



Neked minden teszt eredménye, minden fórum, a szakértők 90%-a, a volt és jelenlegi felhasználók nagy részének tapasztalata smafu...


Szerintem EZ a beteges....



Jelzem, akinél a NOD32 átenged valamit, annál valószínűleg nem legális, esetleg mégcsak nem is naprakész.

Az avast!-nál ilyen nincs. Az naprakészen engedi át a károkozókat....xD



Kérdezőtől bocsánatot kérek..

2011. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Neked minden teszt eredménye, minden fórum, a szakértők 90%-a, a volt és jelenlegi felhasználók nagy részének tapasztalata smafu..


Az a beteges,hogy te ezt elhiszed:)

2011. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Akkor te minek hiszel?

Mert egy ember tapasztalata - a sajátod - k***ára nem elég....

2011. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!