Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » HELP.! Van olyan program...

HELP.! Van olyan program amivel meg tudom akadályozni hogy feltörjék a facebookom? és hogy ne lépjenek be. Esetleg valami beállítás?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van hogy feltörik,többször fel volt függesztve,de már meguntam.. valaki tudna esetleg valami programot? vagy valamilyen beállítást?

2013. aug. 3. 20:01
 1/6 anonim válasza:
Változtass jelszót. :D
2013. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

használj pasword generatort

és bonyolult jalszót pl:

" 8KRZzAU::J8*$Am1~`:E~uloShh6j7h% "

2013. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt: nem saját gépen mindig inkognitó/privát módban böngéssz, és ha befejezted, zárd is be az ablakot. Ezzel elkerülheted, hogy valahol elfelejtesz kijelentkezni.

Másrészt #2-nél van a megoldás, bonyolult jelszót kell használni, nem pedig "Timike123"-at, vagy a rendkívül elmés "jelszó"-t. Pwgen erre a célra tökéletes:

[link]

Nekem is ilyen jelszavaim vannak mindenhol. Igen, többesszám, mert szolgáltatásonként más és más, hiszen ha feltörnek valamit, akkor így biztosan nem tudnak máshol is kárt okozni.

2013. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2013. aug. 4. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy hülyeséget írok, de a bonyolult jelszavak(nagybetű, számok, jelek, betűk stb. pl: AniKa28?51) csak az embereknek nehéz feltörni, erről olvastam egy cikket, sőt... még mi sem tudjuk néha megjegyezni. A cikkben le volt írva, hogy például ha beírsz jelszónak 2-4 random szót (macskatelefonáltestevelem) sokkal több idő a gépnek feltörni. hogy miért? AniKa28?51=10 karakter=10byte. ember számára nehezen megjegyezhető, gépnek max 2 nap.

macskatelefonáltestevelem=25karakter=25byte. máris biztonságosabb, mert több idő feltörni, és addigra már jelszót is változtathatsz. ha megtalálom a cikket, belinkelem. ;) a példákért elnézést.

2013. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszii:)
2013. aug. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!