Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Műsoros (eredeti, tehát nem...

Műsoros (eredeti, tehát nem másolt, nem internetről letöltött) DVD-ről kerülhet vírus a számítógépre?

Figyelt kérdés
Könyvtárból szoktam DVD-t kikölcsönözni, és nemrég felajánlottam az egyik filmet az egyik ismerősömnek, hogy nézze meg ő is. Mire ő azt válaszolta, hogy ő ugyan be nem teszi a gépébe, mert ki tudja, kinek a sz@r, vírusos gépében volt előtte. Szerintem marhaságokat beszél, hiszen arra a DVD-re úgy égették rá gyárilag a filmet, és utána már nem írható, tehát onnantól kezdve legfeljebb úgy kerülhet rá vírus, ha valaki rátüsszent... :-) De néha én is meglepő dolgokat tudok meg számítástechnika terén, ezért gondoltam, megkérdezem mástól is...

2013. szept. 17. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Válogasd meg az ismerőseidet és a hülyéknek ne ajánlj fel semmit.Amivel én találkoztam (mármint hülyével)az vírusos videokártyát vett.No comment.
2013. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jenci ***** válasza:
Ilyen alapon,ahogy ő gondolja,semmit ne vegyél,még billntyűzetet sem,mert gyárilag vírusos.?????????
2013. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Természetesen kizárt, hogy ilyen DVD vírusos legyen. De nagy az a bizonyos állatkert:

Pár (jópár) éve ismerősöm eladta a kinőtt számítógépét, amihez még floppy-lemezen voltak játékok. Adta vele azokat is, mert neki nem kellett. Az egyik lemezre ceruzával rá volt írva, hogy vírusos. Másnap kétségbeesetten hívja a vevő anyuka emiatt. Megnyugtatta, hogy használják nyugodtan, le van már irtva a vírus, csak az írás maradt rajt a lemezen. Anyuka kérdése: "És a kislánynak sem lesz tőle semmi baja?" :)

2013. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!