Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges-e facebook kitörölt...

Lehetséges-e facebook kitörölt üzenetet, stb visszahozni? Bőven lenn, nagyon fontos.

Figyelt kérdés

Összevesztem az egyik gyerekkel facebookon, odáig fajul a dolog, hogy az iskolai etikai bizottság vár minket :D .

Bizonyítás képpen vissza lehet-e hozni olyan post-ot, ami törölt; kitörölni üzenetet, hogy senki ne lássa; valamint van-e olyan feltörőprogram, hogy a zárt csoportot lássa.

Értelmetlen kommentek kíméljenek.

Köszönöm.



2013. okt. 1. 19:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem én akarom feltőrni, mert ő csinálta ezeket és hackerprogira gyanakszom.
2013. okt. 1. 19:28
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Visszahozni törölt posztot: nem.


Kitörölni üzenetet, hogy senki se lássa: egész üzenet thread-et igen, de csak meg találod a törlés opciót.


Feltörőprogram: nincs.

2013. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, kiegészítek:


"Kitörölni üzenetet, hogy senki se lássa: egész üzenet thread-et igen, de csak meg találod a törlés opciót. "


Persze attól, hogy X kitörli az ő fiókjából az Y-nal folytatott beszélgetést, Y-nak még megmarad.

2013. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Az előzőnek igaza van, de azt sokan nem tudják, hogy a törölt üzeneteket sem törli a rendszer... Épp az ilyen esetek miatt :)

Fiókbeállítások menüben legalul van egy "Tölts le egy másolatot a Facebookon tárolt adataidról." lehetőség. Kövesd az utasításokat és minden üzeneted és képed kimentésre kerül

2013. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es voltam.... A törölt post-ok is benne lesznek a csomagban :)
2013. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zsanettt26 válasza:

én ezt csináltam,amit ajálottatok

és az a baj hogy a kitörölt üzeneteket nem adja vissza

és csak az az napi másolatoto küldi el sajnos

valahogyan nem lehet visszahozni ezt a törölt üzenetet?

köszi előre is a válaszotokat

2014. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kimiyoshi96 válasza:
Hol kell azt letolteni? Mert sajnos en semmi olyat nem.talalok
2016. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!