Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem lehet már visszahozni?...

Nem lehet már visszahozni? Iszonyatosan fontos! Lent az információk.

Figyelt kérdés
Az van, hogy a nem normális húgom elcseszte a gépet, be se jött rajta semmi, újratelepítette. A dokumentumok mappában voltak az msn-es beszélgetéseim jelszóval védve és már nincsenek meg. Lehetetlen visszaszereznem őket? Biztos nagyon idiótának tűnök, de nagyon fontosak nekem, nem magyarázom miért...
2011. szept. 4. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha le lett formázva az a partíció akkor azt már nem nagyon tudod vissza hozni...
2011. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha megvan a partíció akkor? Mit kell tennem. Kérlek segítsetek!
2011. szept. 4. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg is formázta a tesód a Winchestert?
2011. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
[link] ilyesmit keress
2011. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nem értek az ilyen dolgokhoz, de ahogy bekapcsolom a gépet 3 windost vagy mit ad ki és azok közül kell az egyikre kattintanom, hogy be tudjak lépni. Ezek szerint 3x van feltelepítve vagy hülyeséget beszélek? Eddig csak 2 volt.
2011. szept. 4. 18:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy formázta. Szerintem nem.
2011. szept. 4. 18:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt: [link]

Balra, a pici downloadra kattints. Ha letöltötted, csomagold ki valahová, aztán futtasd, és reménykedj. Ha megkérdezi, hogy a cluster is átnézze, akkor ok.

2011. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, remélem sikerül!
2011. szept. 4. 18:56
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon problémás vagyok, kicsomagoltam, de amikor megnyitom az jön be, hogy kiválasztom webes listából vagy társítom.:S
2011. szept. 4. 19:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha fontos, akkor kürt kft!

G.

2011. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!