Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Véleményetek várom a következő...

Phfu kérdése:

Véleményetek várom a következő történettel kapcsolatban. Igazam van-e, avagy sem?

Figyelt kérdés
Laptopom az asztalon. Két évig úgy, hogy bárki bármikor hozzáférhet, belenézhet, netezhet... stb. Ha kellet, kép zene bármi, megkérdezték letölthetem, lemásolhatom, megoszthatom, a válaszom: igen volt! Egy napon, meglepetés gyanánt képeket töltöttek le a gépről a tudtom nélkül. Miután ez kiderült, a saját fiókomat levédtem jelszóval, és csináltam egy vendégfiókot. Nos, ebből lett egy "apró" veszekedés, hogy miért tettem ezt! Véleményeteket várom, pro és kontra. Fontos lenne látnom ki mit gondol róla. Egyedül vagyok-e véleményemmel ez ügyben. Köszönöm
2013. okt. 27. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
én is ezt tettem volna
2013. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy koliban is, albérletben is jelszó nélkül volt a gépem, és mondtam hogy használhatják nyugodtan, volt aki így is telefonált hogy használhatja e.


Albérletben viszont nyárra itt hagytam a gépet, aztán mikor visszajöttem akkor úgy össze volt retkelve a monitorom, hogy 3 napig kellett alkoholos ablaktisztítóval takarítani mert nem jött le róla a mocsok. Aztán mikor kérdeztem a srácot a válasz az volt "ja, igen pár bogarat szétlapítottam rajta". Onnantól azt mondtam hogy oké, akkor jelszó lesz.


De amúgy nem tudom ki mit rinyálnak emberek ilyen helyzetben, egyrészt a te laptopod, a másik fél örüljön hogy használhatja, másrészt a külön felhasználó teljesen korrekt megoldás.


Nálunk még a családnak is külön felhasználó van otthon.

2013. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm a válaszát. Nem megbizonyosodni szeretnék vélt igazamról, hanem tisztábban látni ezt a dolgot. Ha úgy alakul, és az jön le a válaszokból, hogy hibáztam és elnézést kell kérnem illetőtől, habozás nélkül fogom megtenni. Továbbra is várom a hozzászólásokat! Szép napot!
2013. okt. 27. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Itthon 3 gép van, mindegyiken én a 18 éves fiú vagyok a rendszergazda. A család minden tagja sikeresen képes a halálba küldeni egy gépet, 3 napon belül.


Ha valamit töltögetni/telepiteni akarnak, muszáj h nekem szóljanak, mert a fiókjaik nem engedélyezik ezeket a jelszavam nélkül.


választhattam. Vagy ez a megoldás, vagy havonta cseszem el a délutánomat hogy vissza hozzam az életbe a gépet

2013. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!