Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha valamilyen áruvalamiről...

Ha valamilyen áruvalamiről választok valamit mennyi az esélye, hogy nem átverés? Hogyan lehet azt megakadályozni? Mennyire biztonságos? /több lenn/

Figyelt kérdés
A jofogas. hu-n kinéztem egy jó telefont de anyu azt mondja, hogy lehet átverés. (azt nem engedhetem meg magamnak, hogy ezt a telefont üzletben megvegyem.)A telefont különböző helyeken is át lehet venni így kevesebb az esély átverésre.. Ugye? De én egyikre se tudok elmenni mert az ország másik felén van tehát marad a postázás. A képek alapján látszik a hátoldalon egy karcolás ami nem zavar az elején fólia van, karcmentes. De azt nem lehet látni a képen, hogy rossz pl.: az aksija és be se lehet kapcsolni. Félek így rendelni tekintve, hogy nem ismerem az árulót. az átverést ki lehet valahogy küszöbülni? Ha igen, hogyan? Valakinek volt már így negatív/pozítiv élménye?

2013. okt. 31. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tuti recept nincs, csak olyan, amivel az átverés valószínűségét csökkentheted. Igyekezz olyan emberektől rendelni, akik régóta regisztráltak (és aktívak!) az oldalon, valamint pozitív értékelésekkel rendelkeznek. Kerüld az előre utalást kérő embereket, mivel elég gyakori átverés. Valamint talán a legfontosabb: ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, nagy valószínűséggel nem is az.
2013. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előzőé a pont.

Plusz telefont csak akkor vegyél, ha bekapcsolt állapotában is látod....

Az aksi az nagy kérdőjel. pl. Egy 2 hónapos telefonnak azért jó kellene. hogy legyen az aksija.

2013. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!