Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 8.1-re milyen jó...

Windows 8.1-re milyen jó vírusírtót és tűzfalat tudtok ajánlani? Tudnátok mondani ingyeneset is?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 08:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Tökéletes írtó nincs....és mindég újabb és újabb vírusok jelennek meg így sajni kivédeni ??? Ha a szolgáltatók "normálissak" lennének az ő feladatuk lenne eleve kiszűrni és frissíteni..
2013. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én az avast-ot nem ajánlom, de mindenkinek szabad döntés mit használ. Ingyenesek közül az Avira-t ajánlom esetleg az AVG. Tűzfalból meg a Comodo-t meg az outpost-ot ajánlják de én nem tudom h melyik a jobb nekem nincs rá szükségem. Fizetősek közül a bitDefender vagy a Kaspersky Internet security-je ajánlott abba van tűzfal is. Én az utóbbit használom és semmi bajom vele.
2013. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe az Eset Smart Security 7-et, igaz nem ingyenes, de havonta csinálsz új e-mailt és arra kérsz 30 napos próbaverziót akkor ingyenes lesz és csak 2 percbe telik + 1 óra hogy küldenek. Én is ezt csinálom.
2013. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#13: Ez orbitális baromság, de ha neked az jó h csinálsz millióegy kamu e-mail címet akkor csináld de ilyenre inkább ne vegyél rá senkit, az e-mail szolgáltató nem örül az ilyeneknek elég belőle egy is.
2013. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

És miért ne készítsen új e címet?

Legalább így a nem kért leveleket is "megoldja".

Én is már változtattam címem épp a sok kéretlen levél és spam miatt.

2013. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Azzal nincs semmi baj h csinál új címet, de minek kelljen minden hónapban újat csinálni csak a vírusírtó miatt? 1001 ingyenes vagy más vírusírtó van helyette de még ha annyira a Smart Security-hez ragaszkodik (ami egyáltalán nem olyan jó mint a reklámja) akkor sem kell millióegy kamu címet csináljon havonta csak e miatt.
2013. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én az AVG 2012 Internet Security-t használom és van hozzá kódom is ha kell küldöm.És én Az Avastot,Nod32-t és az ilyeneket nagyon nem ajánlom mert nagyon lasítják a gépet.
2014. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok És azt akarom mondani hogy priviben írj ha kell a kód.
2014. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Ha még keresel vírus írtót akkor én az Advanced System Care-t ajánlom szerintem az a legjobb csak kell hozzá egy erős gép ha letöltöd az ingyenes verziót a gyártó oldaláról meg lehet csinálni pro verzíóra úgy hogy a neten vagy a youtube-n keresel licenc kulcsokat szerintem ez a legjobb mindig jön ki frissítés
2014. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A system care nem vírusírtó hanem tisztogató és karbantartó progi abból is a legrosszabb fajta ami tönkrevághata a gépét aki nem ért hozzá.

(Igaz van benne virusírtó funkció is de sz.rt sem ér).

Ilyen progik teszik tönkre a gépet, nem szabad letölteni.

2014. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!