Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a HDD-kről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Én az utóbbit venném meg, de attól függ, hogy mennyi pénzem lesz rá.



2014. jan. 3. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképpen WD, megbízhatóbb márka.
2014. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is arra voksolok és remélem összegyűlik elég pénz.
2014. jan. 3. 20:03
 3/7 claidheamohmor ***** válasza:

Igazából nekem van Hitachim is, kettő, eddig nincs velük gond. A rendszervinyóm azért mégis WD :)

Azt hiszem itt a riszpekt is sokat számít már... (pedig a WD-ből is voltak szar szériák)

2014. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 claidheamohmor ***** válasza:
100%
...hogy a kérdésre is válaszoljak: ne csak az ipopnon nézz körül, és nem biztos, hogy kell neked a wd-csúcs-full-bizbasz-raid-edition vinyó, mert azért a 10k árkülönbség az nem kevés (Azt hiszem, a Hitachinak a Deskstar termékvonala hasonló). A WD Caviar termékvonalban is nézelődhetsz (blue, green, red, black) ezek olyan 14-22k közt vannak bizonyos boltokban. Juteszembe: 1 Terás Samsungom is van, már három éve megy külső házban :)
2014. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ilyeneket találtam: [link]


[link]


[link]


[link]

2014. jan. 5. 13:07
 6/7 claidheamohmor ***** válasza:

A WD-t háromszor linkelted be.

Az ár fog dönteni. Meg az, hogy belinkelt WD az árgépben és az árukeresőben is a "nem forgalmazott" kategóriában van :)

2014. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg... Milyen idióta vagyok... :D Végül kiderült, hogy még várat magára a dolog, mert nincs még rá szükség.
2014. jan. 15. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!