Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért jelzi a Windows 7 (64...

PeetTheMonk kérdése:

Miért jelzi a Windows 7 (64 bit), hogy 0 mb a rendszermemóriám?

Figyelt kérdés

AMD Radeon HD 5770 van a gépemben és a tulajdonságokban ezt írja nekem a rendszer:


Összes elérhető grafikus memória: 2815 mb

Dedikált videómemória : 1024 mb

Rendszer-videómemória : 0 mb

Megosztott rendszermemória : 1790 mb


Elindítottam a Medal of Honor-Warfighter részét és egy bizonyos ponthoz érve hibaüzenettel kilép és figyelmeztet hogy 0 mb a rendszermemóriám. Tudtommal a rendszermemória=RAM-al, amiből 4gb (DDR2) van a gépben, és fel is ismeri hiba nélkül. Más játéknál/programnál nincs hasonló hiba.



2014. jan. 27. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert 1790 MB-ot inkább szeretne a géped a "videókártyához csapni" Tudtommal, ha szüksége van a RAM-ok használatára is, hogy támogatni tudja a VGA-t, akkor nem tud lecsípni belőle hanem az egészet igénybe veszi. Így máris 1,5 giga foglalt. A rendszer alapjárata általában 1 giga, így szerintem ki lehet következtetni, hogy nem sok memóriád marad szabadon.
2014. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget ;) lehet hülye kérdés lesz, de mit tudok ez ellen tenni? mert így leírva szép és jó, de nem jutottam előrébb :D virtuális memórián állítsak, vagy ennek semmi köze a problémához?
2014. jan. 28. 15:40
 3/7 A kérdező kommentje:
vagy tegyek több memóriát a gépbe?
2014. jan. 28. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valahogy meg tudod oldani, hogy ne legyen megosztott memória, akkor az is elég lehet :)
2014. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és azt hogy tudom beállítani? xD biosban gondolom ;)
2014. jan. 28. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a 10 pontos kérdés :)

Gőzöm sincs, csak azt tudom, hogy valahogy lehetséges :)

[link]

Szerintem ez egy egész élhető megoldás.

2014. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezt az oldalt néztem én is :D de azért köszi ;) állítólag ez a 1790mb optimális 4gb ram esetében :/
2014. jan. 31. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!