Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez meg mi volt?

Ez meg mi volt?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy torrentet, és amint feltelepítettem lefagyott a gép. Alig tudtam kitörölni, szegény Windows 8 még az aztalt sem tudta megnyitni. Töröltem a mappát és a progit és már újra gyors lett. Mi volt ez? Vírusírtó nem jelzett!!!

2014. jan. 28. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem jelzett még lehet vírus...

Bár ha letudtad törölni akkor olcsón megúsztad :)

2014. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy vírus lenne.

Esetleg az hogy nem volt kompatibilis win8al és elakart indúlni vagy frissíteni akarta magát.

Nézd meg hogy torrent hozzá szolás alatt volt e vírust jelző hsz ha nincs akkor a gépeddel van baj 100%

Mert vírusos torrentet nem szoktak sokan seedelni!

2014. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs telepítve ESET-NOD a gépedre, ezt futtasd le, biztos, ami biztos, hogy nincs vírus. Ha mégis van, leszedi.
2014. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy több a progi rendszerkövetelménye(ezt általába memória és a lemezigény ami fontosabb de még ott van a proci is!) és akkor meg a win8 ezt szokta csinálni!
2016. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!