Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7-re szerintetek az...

Windows 7-re szerintetek az Avast vagy a Microsoft Security Essentials a jobb vírusirtó? Vagy esetleg lehetne ezeknél jobb ingyenes alternatíva is?

Figyelt kérdés

Ismerem még Avirát is , de egyikről sem tudok sok mindent.

Avast alatt az ingyenes alapfokú védelemre gondolok.



2014. febr. 1. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
ingyenesek közül az avast a legjobb, az essentials semmit nem ér. ha fizetnél érte akkor kaspersky
2014. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 belapus ***** válasza:

Ingyenes vírusirtók:

- 360 Internet Security,

- Ad-Aware Free Antivirus+,

- Avast,

- AVG,

- Avira,

- Bitdefender Free,

- Comodo AV vagy IS - ez utóbbi tűzfalat is tartalmaz,

- Microsoft Security Essentials,

- Panda Cloud.

2014. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
360 internet security mennyire megbízható?
2014. febr. 1. 15:13
 4/8 belapus ***** válasza:

Nem használtam még.A különböző teszteket és elemzéseket olvasva írhatom, alapvetően jó védelmet biztosít ( Bitdefender motor ).Hátránya lehet a magyar nyelv hiánya, elég sokat kérdez, kínai (?).


[link]

2014. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Angolul tudok , szóval az nem gond:)

Kínai ? jaj ne...xD

2014. febr. 1. 21:22
 6/8 A kérdező kommentje:
persze , attól hogy kínai még lehet jó:D
2014. febr. 2. 00:02
 7/8 belapus ***** válasza:
[ Személy szerint én használnám ( sőt használom is ) mellette - ahogy bármelyik AV vagy IS mellett szintén - a Malwarebytes Pro verzióját.Körülbelül 5 000 forintért élettartam licencet és valós idejű védelmet kapsz. ]
2014. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ESET Smart Security7 van a Windows7 (64 bites) gépemen, nagyon jól védi, de persze fizetős. Céges ügyekre is használom.

Ha ingyenest akarsz (és jót), akkor Comodo Internet Security, de telepítés után ki kell kapcsolni a Windows7 tűzfalát. (ESS7-nél is). [link]

2014. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!