Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az alábbi hibaüzenetet mi...

SKillEr96 kérdése:

Az alábbi hibaüzenetet mi okozhatja és mennyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy az alább látható hibaüzenetet kapom már ma sokadjára:


[link]


Egészen eddig nem kaptam hasonlót, fél éve van Windows 7-em, azelőtt XP-m volt. Ugyanúgy használtam rajta a torrentet, neteztem rajta mindenféle oldalon, töltöttem le rá mindenhonnan mindenfélét, de egyszer sem hozott ki hasonló üzenetet. Hozzáteszem, hogy semmi baja nem volt akkor a gépemnek, pedig nem is volt rajta vírusírtó (ez egy mondjuk egy éves időintervallum volt). Nagyjából fél éve van Win7-em, és van rajta vírusírtó, és mégis ilyen üzeneteket ír ki, annak ellenére, hogy egész eddig semm iilyen nem volt, pedig ugyanúgy torrenteztem a gépen, letöltöttem, stb... Lehet, hogy ez csak egy fake vírus, ami direkt hozza fel ezt az ablakot? Mert vannak ilyenek. Illetve ha komolyan kell venni, mennyire, és lehet-e ellene tenni valamit? Igazából nem akarok most pénzt költeni szakemberekre, ezért itt teszem fel a kérdést. A válaszokat előre is köszönöm, SÜRGŐS LENNE!!! Egyéb információ ha kell valakinek, azt kérdezze kommentbe, válaszolok rá.



2014. febr. 5. 17:12
1 2
 1/11 anti paladin ***** válasza:

Hdd sentinellel nézd meg a vinyó állapotát.

Szokott fagyni a gép?

2014. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem szokott, minden tökéletesen működik rajta, ez a meglepő. A programot pedig már töltöm is le, és nézem is, hogy van-e baj.
2014. febr. 5. 17:17
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt írja


"Meghibásodás várható - Attribútum: 5 Reallocated Sectors Count, Tartalék területre áthelyezett szektorok száma. Lemezfelület vagy fejek hibájára utalhat.

A lemez felületén található 1986 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.

A szektorok javításának számából ítélve a lemez állapota több lépcsőben romlott.

A lemez felületén található 29 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).

A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák 3082 alkalommal.

Azonnali merevlemez csere szükséges.


Javasolt az adatok azonnali mentése az adatvesztés elkerülése érdekében."


De nem értem, miért... Eddig soha semmi baja nem volt...

2014. febr. 5. 17:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a steinel is ezt írja,akkor bizony cserélj.Ments le mindent amíg még lehet , vegyél hddt és esetleg használhatod a windows áttelepítő alkalmazást.Az usb-re vagy dvd-re másol mindent,és ugyan úgy visszaállítja az újj hdd-re .
2014. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Más vágyam sem volt, csak a szakemberek szutyok munkája miatt venni egy új HDD-t... -.-" XD Merthogy most nem én szedtem le valamit (kérdésben említett indok miatt), az biztos. :D De hát ezek szerint nincs mit tenni...
2014. febr. 5. 17:37
 6/11 anti paladin ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy eddig nem adta jelét, bizony szép fokozatosan épült le a vinyó. Ezt nem ilyen-olyan programok okozzák, fizikailag épül le.

És ha már úgyis ott tartasz, vegyél egy új sata kábelt is. Az a 3000 adatkapcsolati probléma sem kóser.

2014. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy leépült, de fél éves sincsen... Ezen lepődtem meg a legjobban... Másik vinyóm meg bírta vagy 2 évig.
2014. febr. 5. 20:15
 8/11 anti paladin ***** válasza:
Kifogtál egy gyenge példányt esetleg egy gyenge szériát. Előfordul.
2014. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan is volt, hogy hazahoztam a gépet és már rossz volt a winyó. Nem kicsit tomboltam, amikor visszavittem.
2014. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát, már jó ideje nincs semmi baja, úgyhogy (nem akarom elkiabálni), de lehet, hogy csak egy fake vírus volt, mivel ugye az újraindításos módzsernél mindent lecsekkolt, és nem talált hibát. Reménykedem, és még nem viszem el szervizbe.
2014. febr. 7. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!