Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az alábbi hibaüzenetet mi...

SKillEr96 kérdése:

Az alábbi hibaüzenetet mi okozhatja és mennyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy az alább látható hibaüzenetet kapom már ma sokadjára:


[link]


Egészen eddig nem kaptam hasonlót, fél éve van Windows 7-em, azelőtt XP-m volt. Ugyanúgy használtam rajta a torrentet, neteztem rajta mindenféle oldalon, töltöttem le rá mindenhonnan mindenfélét, de egyszer sem hozott ki hasonló üzenetet. Hozzáteszem, hogy semmi baja nem volt akkor a gépemnek, pedig nem is volt rajta vírusírtó (ez egy mondjuk egy éves időintervallum volt). Nagyjából fél éve van Win7-em, és van rajta vírusírtó, és mégis ilyen üzeneteket ír ki, annak ellenére, hogy egész eddig semm iilyen nem volt, pedig ugyanúgy torrenteztem a gépen, letöltöttem, stb... Lehet, hogy ez csak egy fake vírus, ami direkt hozza fel ezt az ablakot? Mert vannak ilyenek. Illetve ha komolyan kell venni, mennyire, és lehet-e ellene tenni valamit? Igazából nem akarok most pénzt költeni szakemberekre, ezért itt teszem fel a kérdést. A válaszokat előre is köszönöm, SÜRGŐS LENNE!!! Egyéb információ ha kell valakinek, azt kérdezze kommentbe, válaszolok rá.



2014. febr. 5. 17:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te tudod,de ne sírj ha elszáll róla minden
2014. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!