Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért ilyen drága a NOD32? A...

Miért ilyen drága a NOD32? A Kaspersky AV-nek majdnem duplája. Egyáltalán ennyivel jobb a NOD mint a KAV? Vagy csak simán túl van árazva? Melyiket éri megvenni akkor?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert egy profitéhes kizsákmányoló cég, ami olyan cégekből él, amiknek a vezetése semmit nem ért a számítástechnikához, és bumm üzlet! Profit!... ... Na jó...


...Nem tudom miért drágább. De a Kaspersky az jó.

2014. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a NOD32 tetszik, akkor felesleges megvenni. Teljesen ingyenes, amennyiben havonta egyszer rászánsz 5 percet és csinálsz egy emailcímet, amivel regisztrálsz az 1 havi próbaverzióhoz. Én évek óta így használom a Smart Securityt. Ha még a lejárat előtt csinálod, akkor újratelepíteni sem kell, csak beírni az emailcímre küldött jelszót és felh. nevet a licenc aktiváláshoz és 30 napig megint használhatod.
2014. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Vagy használj magazinos kódot, akkor még havonta se kell vele geccsolni, mert akár 2 hónap is jó. PC World, Chip, PC Guru, Game Star, stb. A Google -el pillanatok alatt meg tudod találni mi az aktuális kód, regisztrálsz ás küldik az account -ot ami az aktiváláshoz kell. Én már több mint 5 éve így használom, egy büdös fillért sem fizettem érte.


Amúgy nem hiszem, hogy ennyivel jobb lenne mint amennyivel drágább, de okom se volt még lecserélni soha, tehát annyira nem is sz@r, mint sokan leszólják itt.

2014. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek.Köszi.
2014. jún. 15. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!