Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Így terjedhet egy vírus?

Így terjedhet egy vírus?

Figyelt kérdés

pendrive-on lehet úgy vírus hogy kitörlök belőle minden fájlt de annak ellenére hogy azt muatatja a gyökérkönyvtárban hogy a mappa üres van benne valami vírusfájl ami rejtve van és nem látni annak ellenére hogy be van kapcsolva a rejtett fájlok mutatása?


csak kíváncsiságból..



2014. júl. 27. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2014. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és gyorsformázás után?
2014. júl. 27. 11:27
 3/6 csacsi2 ***** válasza:
lehet! MBR vírusokat sem látod.
2014. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csacsi2 ***** válasza:
gyorsformázás nem törli fizikailag. teljes formázás kell.
2014. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké köszi, ingyenes vírusírtókból szerintetek melyik a legjobb? minél nagyobb találati arány szempontból..
2014. júl. 27. 11:31
 6/6 csacsi2 ***** válasza:

Nincs túl nagy különbség a jó vírusírtók között. Ráadásul ez folyamatosan változik

[link]


Ezt nagyon nehéz megállapítani mitől jó egy vírusírtó és hogy melyik cég reagál gyorsabban egy új vírusra esetleg mennyire terheli le a gépet. Nézz teszteket amik képet adnak a megbízhatóságukról.

Panda cloud -ot szokták ajánlani, vagy a comodo internet security + defense -t, kaspersky -t... Nem vagyok járatos Az ingyenes vírusírtókban, a comodo-t használtam egyedül. 5 éve van Eset Smart Security a gépemen, nem kaptam még vírust. Néha lefuttatom a malwarebytes -t, de eddig nem talált olyat amit az eset nem vett észre.

Nézz független tesztoldalakat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__5..

2014. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!