Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen virusirtot hasznaljak...

Milyen virusirtot hasznaljak windows 8-ra? Melyiket hasznaljatok ti, akik win 8-at hasznaltok?

Figyelt kérdés
Microsoft security essentials ami rajta van gyarilag az felejtos,semmit sem er..
2014. aug. 2. 17:58
 1/7 szántóvető ***** válasza:

a friss tesztek tanulmányozását javaslom,vannak jó kis vírusirtók.

[link]

2014. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi alapján mondod ezt, hogy a MSE nem jó ?

Amúgy Win8.1 et használok már jó ideje, és tökéletesen megfelel a Defender is. Persze lehetne példákat írni, hogy a haveromnak is az volt, és beszedett ilyen meg olyan vírust, de ezt szinte mindegyik vírusírtóra el lehetne mondani. Mert ugye tökéletes védelem nincs. Még anno Win7 en sem használtam semmit. Minek ? :)

2014. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

At ESS tökéletes sőt key generátorral isjó.

Az IObit malware Fighter kiegészítőnek és önmagában is kiváló. Remélem segítettem.

2014. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tört,krekelt védelmet a h.lye használ manapság is.Az úgy nem megbízható és nem is lesz.

Az ESS ha nem vásároljuk meg a licenset 1 évre,akkor magazinos kóddal is szépen használható és eredeti marad!

Az IObit,az nem rendes védelmi program,kiegésztésnek való...

DE kiegészítőnek legajánlottabb és legjobb (mondjuk így) a Malwarebytes Free.

Köszönöm a válaszokat..

2014. aug. 5. 22:12
 5/7 anonim válasza:

Semmilyent :D

Simán ki lehet kerülni a vírusokat sz*rírtó nélkül.

Nekem az idegemre megy, vinnyog, meg ha valami olyant töltök ami nem tetszik neki akkor megint sír, köszönöm de nem kell :D

Crackeknél is előszeretettel bukkan fel a szarjával, hogy vírusos.

A legtöbb vírus az ilyen szar downloader-ekből jön ami rakat hülyeséget felrak amellé az 1 mellé amit te le akartál tölteni.

1x mivel nem kaptam sehol 1 progit, csak downloader-est, akkor azt használtam, máris a böngészőt tele ba xta, reklámokkal alapértelmezett oldalakkal.

Nem volt írtóm de az adwcleaner könnyen kipucolta a szemetet.

Tudtam előre, hogy sok hülyeséget fel fog rakni de bevállaltam a kockázatot :D

Az a sz*r, hogy legtöbbnél ki sem lehet venni a pipát, hogy ezt vagy azt ne telepítsen.

Pl. utorrent-nél asszem bing-et(nem tuti) akart telepíttetni de ki lehet venni a pipát és elmarad.

A lényeg, hogy akik úgy telepítenek dolgokat, hogy next next next next finish, azoknak könnyen felkerül ha nem is vírus de sok hülye program ami fut és lassítsa a gépet.

Ha biztos helyről töltesz le dolgokat, és olyanokat amikről tudod, hogy nem tartalmaznak vírust, akkor nem kell vírusírtó :)

2015. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez mind szep es jo,sot van benne igazsag.De mi van a webvedelemel? Mert onnet is jonnek a szutykok es ugy eszrevetlenul a gepre.

Amugy ritka ha webvedelme jelez az enyemnek...nagyon nagyon ritka mert altalaban a szokasos helyeken jarok itt meg nincs veszely.

2015. márc. 30. 21:38
 7/7 anonim válasza:
Igen egy idő után lassan megtelhet vírussal és érződik a lassulás, de ilyenkor újratelepítem a gépet és kész, Nekem simán megéri, hogy elkerüljem a vírusírtó idegesítő részeit az újratelepítés, annyi a rossz benne, hogy elég sok időt igénybe vesz amíg mindent progamot és drivereket visszarakom, meg elmenteni a fájlokat, de ahogy mondtam nekem így sokkal jobb.
2015. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!