Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy e-mail fiókom aminek...

Nlorant82 kérdése:

Van egy e-mail fiókom aminek guriga1 volt a jelszava de ezt megváltoztattam de sajnos utána kaptam egy agyvérzést és most nem tudom a jelszavam mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy e-mail fiókom aminek guriga1 volt a jelszava de ezt megváltoztattam de sajnos utána kaptam egy agyvérzést és most nem tudom a jelszavam mi a teendő? Azért kérdezem mert szokásom nem megadni másodlagos e-mail címet továbbá kamu adatokat meg hülye kérdéseket amire a biztonsági válasz egy baromság pont azért hogy senki ne juthasson be a fiókomba rajtam kívül de mivel tökéletes a memóriám arra soha nem számítottam hogy elfejtenék valamit is de az agyvérzés közbeszólt abban szeretném kérni a segítségeteket hogy kitaláljam a jelszavam ha régen guriga1 adtam meg most mit adhattam meg jelszónak? Biztos valami egyszerű jelszót adtam meg csak nem emlékszem mit!

2014. szept. 22. 07:22
 1/8 Tengor ***** válasza:

Szerintem a jelszó eperszelé (a zs-t elírtad).

Amit tehetsz: gépeden a tárolt jelszavakat megturkálod. Vagy benne van vagy nincs. Esetleg írhatsz az e-mail szolgáltatónak, aki vagy segít vagy nem (általában nem)

2014. szept. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:
Én megpróbálkoznék a "guriga2"-vel.
2014. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 Biztos nem írnék el ennyire semmit!

2 A guriga2 próbáltam de nem jött be!

Egyéb ötlet?

2014. szept. 23. 09:11
 4/8 Tengor ***** válasza:

Most te komolyan azt gondolod, hogy majd megmondjuk mi a jelszavad vagy csak nagyon unatkozol és teszed a sérültet?

Elolvastad végig a hozzászólásomat? Azokat megnézted / kipróbáltad?

2014. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen és sértő! Egy a szolgáltató nem adja meg a jelszavam kérdeztem! Én direkt adtam meg olyan jelszó emlékeztetőt amiből nem lehet a jelszóra következtetni mert így ha valaki az elfelejtett jelszóra kattint akkor sem találja ki a jelszavam! Továbbá nem számítottam rá hogy agyvérzésem lesz és valaha nekem szükségem lesz a saját jelszavamra mivel tökéletes memóriám volt és azért kértem itt a segítséget mert minden ember gondolkodásában van egy irányelv tehát igen is vissza következtethető a jelszó a régebben megadott jelszavakhoz képest tehát ha valaki rendszeresen egy könyvből igéz és ez a jelszava akkor a könyvben van a megoldás az új jelszóra is vagy a házi állata jelszavát adja meg az ember vagy a születési dátumát vagy a rokona születési dátumát stb. Tehát van egy meghatározó irányelv! Nekem van Kerekes nevű rokonom ebből következet a guriga szerintem az egy meg utána gondolom azért van mert kért egy számot is a rendszer igazából nem tudom mert az agyvérzésem sok mindent el vitt a memóriámból! Ön azért sértő mert hülyének kezel pedig nem vagyok az továbbá mert teljesen felépültem azt agyvérzésemből és teljes ember vagyok mint ön! Az ért mert az ember nem mindenre emlékszik még nem hülye továbbá most is tökéletes a memóriám összesen 8 óra hiányzik az életemből sajnos ez alatt a 8 óra alatt változtattam meg a jelszavam guriga1 ről valamire amire nem emlékszem! Szeretnék hozzáférni a fiókomhoz de ez csak úgy lehetséges ha rá jövök a jelszóra!
2014. szept. 24. 11:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Továbbá a gépemen nem tárolok semmilyen jelszót mert nem biztonságos mert mások ha hozzáférnek a gépemhez akkor vissza állíthatják a jelszavam és a jelszavam tudatában lépnének be az email fiókomba! Nem tárolok pont ezért semmilyen jelszót a gépemen!
2014. szept. 24. 11:06
 7/8 Tengor ***** válasza:

A legtöbb ember nem vad idegenektől kérdi meg a jelszavát azért ezt te is belátod.

Nincs véletlenül Takács nevű ismerősöd, akkor lehet, hogy posztó9 a jelszó, esetleg szövet42...

2014. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem zizicukor0
2014. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!