Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egy játék telepítésénél azt...

Egy játék telepítésénél azt írja ki a gépem hogy trójai vírus támadta meg a gépem, és azonnal karanténba helyezi! Mit tegyek!? És mi lehet a probléma?!

Figyelt kérdés

A játék neve War Thunder és biztosan hogy nem vírusos, mert már régebben is telepítettem, és akkor nem volt ilyen!

ESET Smart Security 4-et használok ami szerintem nem valami jó vírus irtó, és kereső!



2014. okt. 13. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Lehetőség:

Tedd be a kivételek közé.

2. Lehetőség:

Frissítsd a vírusírtód, már van 7-es is az ESET Smart Security-ból, én ezt használom teljes megelégedésemre.

3. Lehetőség:

Eredeti a játék? Ha nem, akkor ugyan azt a release-t telepítetted? (Arra gondolok, hogy ugyan azt telepítetted, amit korábban, vagy most szedtél egy újat a netről? Ebben az esetben lehet, hogy az új crack vírusos.)


Amúgy tudom, hogy nem ez a kérdés, de ha szerinted az ESET Smart Security 4 nem jó, akkor miért azt használod?

2014. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok valami nagy vírusirtó szakember, de most leszedtem a Eset smart Security 7 30 napos próbaverzióját!

A játékot a honlapjáról szedtem le, más szóval biztos forrásból de most megnézzem majd ezzel a vírus irtóval is!

2014. okt. 13. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Az az ESET Smart Security 4 tört volt? (Nem eredeti?) Ha igen, akkor ne csodálkozz, a tört vírusírtónak semmi értelme. Ha eredeti, akkor az a licensz működni fog a 7-essel is. De ha ingyen szeretnéd, akkor ne használj fixet, aktivátort, cracket és egyéb ilyen dolgokat, cserébe ajánlom ezt az oldalt:

http://sg(pont)hu/forum/tema/1111644056

A "(pont)" helyére .-ot tegyél.

Itt közzéteszik a legfrissebb újságos kódokat, ingyen és legálisan tudod használni, de 1-1,5 havonta aktiválni kell. Vagy a B verzió, hogy egy nincsmail-os eldobható E-Mail címre havonta mindig megigényled a 30 napos próbát. De ha rám hallgatsz, akkor az előbbit választod. (Vagy ha nem akarsz 1-1,5 havonta aktiválni, akkor megveszed, vagy másik vírusírtót használsz.)


Ha a 7-essel is beriaszt, akkor szólj, van egy pár beállítás, ami segíthet.

2014. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor most bemutatnám, hogyan kell normálisan linkelni:

[link]

2014. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 4-et egyik ismerősöm rakta fel, de már néhány hónapja nem frissítette a vírus adatbázist, és kódot meg ilyeneket nem tudtam hozzá! De így szerintem érteni fogom, ha bármi gond lesz akkor majd kérdezek!
2014. okt. 13. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:

#4


Képzeld, tudom, hogyan kell linkelni. Csak az, ami a link mögött van, nem biztos, hogy tetszik a moderátoroknak.

2014. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!