Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha kizártam magam a gépemből,...

Ha kizártam magam a gépemből, mi a teendő?

Figyelt kérdés
A TrustedInstallert próbáltam hatástalanítani, mert nem engedett törölni nagy méretű mappákat. Mikor a C://windows://system32 mappa tulajdonságain belül a biztonságban rámentem, hogy speciális, elvettem a jogot a TrustedInstallertől és átruháztam a jogait a rendszergazdára, következő bekapcsoláskor nem engedett be a windowsba, mert azt írta, hogy a Rendszergazdai fiók le van tiltva. Lépjen kapcsolatba a rendszergazdával. Ez mit jelent pontosan? Előre is köszi.

2014. okt. 28. 09:01
 1/3 Tengor ***** válasza:
Adatmentés live oprendszerrel, aztán újra telepítés.
2014. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Újratelepítés.
2014. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csökkentett módban beállítottam egy új fiókot rendszergazda jogosultsággal, és arra beenged. Az eredeti fiókot valóban nem lehet feloldani, csak az újratelepítés oldja meg?

Köszi az eddigi válaszokat.

2014. okt. 28. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!