Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SOS! Leformatáltuk a gépet,...

SOS! Leformatáltuk a gépet, és a legfontosabb mappámnál hozzáférés megtagadva, ezt irta ki, azután eltünt! Hol lehet?

Figyelt kérdés
Lomtár üres volt!Rendszervisszaállitás is hiába,akkor sincs meg!igyhogy tünhet el valami??kisfiam összes babaképe,10éve gyüjtögetett videóim,képeim voltak benne!
2014. nov. 21. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ott van a kérdésben a válasz: leformáztad. Ha szerencséd van, adatmentő programmal még visszahozható, ha nem, talán szaki tud rajta segíteni (50-200.000 HUF).
2014. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthetöen irtan,de ez formatálás után történt!utánna irta ki azt,azután meg eltünt!de azért köszi
2014. nov. 21. 16:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem teljesen tiszta a dolog. Próbálj meg egy Linux Mintet letölteni, kiírni és live módban használni, az megmutatja a rejtett fájlokat is és hozzá tudsz férni, lementheted stb.
2014. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Írd le szépen kronológiai sorrendben, hogy mit csináltál, hogy megértsük.
2014. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nincs net a gépen! :(

bocsi csak ideges vagyok! Formatáltuk,mappa hozzáférés megtagadva,gépkikapcsolás,vissza ,majd eltünt!

2014. nov. 21. 17:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg sorrendben kéne leírni. Formatáltátok a lemezt. Ekkor ugye üres. Ezután mi történt? Felraktátok a Win 7-et? És ekkor kiírja, hogy hozzáférés megtagadva? (Mihez, ha egyszer letöröltétek.)
2014. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kezdö netesként brutál butaként ezekhez a dolgokhoz ujra irom. A formatálás alatt azt értem hogy a D meghajtó nem lett piszkálva,csak a C !

azthiszem w7 lett rátéve,(passz,más csinálta!)

utána az a sorrend amit fentebb irtam...volt mappa!beadta.de.mikor rákattintottam:.hozzáférés megtagadva..ez még oké,talán rendszergazda engedély kellett volna,vagy passz,lehet elkattintgatták magát a mappát mig nem voltam itthon ezt passzolom,de lomtár üres,rendszervisszaállitás után sem találom!valami ötlet kéne,mert.biztonsági mentés sincs semmi...:(

letölteni sem tudok net hiányában

2014. nov. 21. 17:38
 8/13 A kérdező kommentje:
Közben most vallotta be nagylányom.,ö nyomkodott el valamit,de nem törölte ki!viszont nem.emlékszik mit nyomkodott,már csak az a kérdés ha rajt van a gépen,akkor hol?a keresö nem találja :/ valahol csak rajt kell.lennie nem?teljesen kivagyok már :(
2014. nov. 21. 17:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Aha. Próbáld meg amit az előbb írtam: letölteni egy Linux Mintet, kiírni egy dvd-re, arról bootolsz be, és a kipróbálás opciót választod. Ekkor betöltődik a Linux, és mindent meg tudsz nézni ami a gépen van, rejtett mappákat is meg mindent. Hozzá tudsz férni, mert ilyenkor a Windows nem működik, te a Linuxszal kukucskálod a belsejét.

Azért a mappabeállításoknál kapcsold be a rejtett mappák megjelenítését, hátha úgy látszik.

2014. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!!rejtett mappa megjelenités után keresö igy találta meg: xx mappa D/ ,simán a meghajtón ez fura,áthelyeztem.uj mappába,de most is azt irja hozzáférés megtagadva!
2014. nov. 21. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!