Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudnék megszabadulni az...

Hogy tudnék megszabadulni az antivírus programomtól?

Figyelt kérdés
Bitdefender volt a gépemen, már többféle módszerrel próbáltam kinyírni, (win7 saját uninstallerje, más uninstaller progi) de még mindíg megvan, bár már nem működik. Ha helyileg próbálom a könyvtárát kinyírni, "hozzáférés megtagadva" üzenet jelenik meg. Új verziót nem tudok telepíteni, mert a telepítő érzékeli a korábbit. Marad az op.rendszer újratelepítés, mint megoldás?
2014. dec. 21. 16:35
 1/5 fersk ***** válasza:
2014. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
WIN7-et csökkentett módban indítva is próbáltad?
2014. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Korán örültem! Úgy tűnt, minden megy simán, a végén újra kellett indítani a gépet, megvolt, és tádáááám, ugyanúgy megmaradt a könyvtár, benne a teljes program. Azért legalább valami hibaüzenetre méltathatott volna, ha nem tudott semmit csinálni! Valami brutális fájlmegsemmisítőt nem tud valaki?
2014. dec. 21. 17:17
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es: Na, azt még nem próbáltam. Következő lépés az lesz.
2014. dec. 21. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Csökkentett módban, az Unlocker segítségével!

(letöltöd,

[link]

telepíted,

csökkentett módban indítva a gépet, jobb klikk az eltávolítandó fájlnéven vagy mappán, és az Unlocker-t választod, bal egér katt. rá!)

2014. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!