Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért ad ki a Laptopon ritkán...

Miért ad ki a Laptopon ritkán ilyen furcsa hangot?

Figyelt kérdés

Nemrégen, nyár elején lett megvéve. Sokat használom.

Most az előbb, youtube-ozás közben hallottam egy ilyen kis halk furcsa, "fütyülős" hangot. Ez mi lehetett? Ritkán hallom, nem is nagyon érdekel, nem zavaró.

Csak érdekes, és kíváncsi lennék rá.

Lehet az a baja, hogy a ventilátoránál sok már a por?

6 hónapja van meg, ilyenkor érdemes lenne takarítani a belsejét, vagy várjak még vele/nem sürgős még?


2015. jan. 1. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Youtube videó megterhelheti ha gyengébb fajta, és felmelegszika ventilátor pedig igyekszik lehűteni. (Smart Cooling)

Hát ha homokviharban használod, akkor takarítsd ki, ha nem akkor is mert én a PCmet 2hetente szoktam,persze ezt könnyebb, de neked sem ártana. A por is melegít.

2015. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy olyan gyenge lenne.


[link]


Szerintem szervizbe viszem, hisz én nem vagyok ebbe túl profi, nehogy valamit rosszul csináljak. Nem homokviharban használom. Egyébként közel sem biztos, hogy a ventilátor csinálja a hangot. De néha, naponta többször hallom. Érdekelne mi lehet.

2015. jan. 1. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
merevlemez felpöröghet, CD/DVD olvasóba nincs lemez? Ha egyik sem, akkor szerintem melegszik és felgyorsítja a ventilátort a hűtés érdekébe és azt hallod.(portalanítsd ki) nemtudom meg e tudod csinálni házilag, nézz videókat róla, ha ügyes kezű vagy, akkor megtudod.:)
2015. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem merem elkezdeni sem, inkább hagyom szakemberre.:D

Van laptop hűtőpad, 70 foknál egy játék se melegíti túl.:)


Youtube közbe meg max 55 fokos.

Ötletem sincs mi lehet.

2015. jan. 1. 19:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs lemez az olvasóban.
2015. jan. 1. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
passzolom akkor, vidd szervízbe.
2015. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!