Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik nem néznek ki rosszul, de annyira különcök, hogy a fiúk nem mernek/akarnak közeledni hozzájuk, vagy csak ritkán?

Figyelt kérdés
Miért? Mesélnétek róla?

2014. jan. 3. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz különc alatt?
2014. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fiú szájából sosem hallok olyat, általában vagy magukba fojtják és egy kis idő után már elis felejtenek vagy en vezetem ra őket.. Volt, mikor nőcsábász is már próbálkozott, de az olyan ritka, mint a fehér holló...

Lány.

2014. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csendesebb,nem a társaság középpontja típusú lány vagyok.
2014. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Viselkedése, kinézete, életmódja szembetűnően eltér a megszokottól.
2014. jan. 3. 18:39
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 Ezt kifejtenéd bővebben?
2014. jan. 3. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak.
2014. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

en elvileg jol nezek ki, legalabbis a legtobben ezt mondjak, igaz nem vagyok egy barbi arcu modellalkat, a szemelyisegemmel szerintem nem sok baj van, vannak hibaim, de nem kizaro ok..

megsem kozeledik senki ertelmes, normalis, csak a nagyon gyoker fiu, ferfi...:/ nem tudom mit csinalok rosszul.

2014. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!