Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Extreme Digital megbízható?

Extreme Digital megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban szeretnék laptopot venni, a voksomat egy ASUS G551JM-DM057D gép mellett tettem le.

Először Digiprimnél, majd radiumnál nézegettem, de 1-2 napos prohardveres fórumozgatás után, mind a két eladótól elment a kedvem (kételyes eredetű dolgokat árulnak elviekben).

A következő bolt, amit néztem az Extreme Digitál volna.

Ez számomra egy elég korrekt boltnak tűnik, bár elsőre az előbb említett 2 is az volt...viszont róluk nem hallottam/olvastam még rosszat.

Kérdésem felétek, hogy szerintetek ez a bolt mennyire megbízható? Személyes tapasztalatok? Vélemények?

A válaszokat előre is köszönöm :)


2015. márc. 3. 20:38
 1/7 belapus ***** válasza:

Igaz, nem laptoppal kapcsolatban, de nekem nincsenek rossz tapasztalataim, bár róluk is vannak kevésbé jó vélemények.


[link]

2015. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy belső dvd-írót rendeltem tőlük, és használtat kaptam. Mikor visszavittem, nem voltak hajlandóak kicserélni. Meg kellett volna néznem vásárláskor, hogy mi van a dobozban, de ilyen eszembe sem jutott, hogy használt termék van benne. Azóta inkább más cégtől rendelek.
2015. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen tanácstalan vagyok. Fogalmam sincs honnan rendeljem meg, hogy valóban azt is kapjam amit szeretnék :(
2015. márc. 4. 00:22
 4/7 Reiber Péter ***** válasza:

Kérdező:ne hallgass önsorsrontó hülyékre, vedd meg a gépet az edigitalban nyugodtan.


Ez egy majd 10éves cég, több boltjuk van, bemutatóterme is, ahol _szinte_ bármit kihoznak, kibontanak és a kezedbe adnak, megmutatnak.


De tanácsolom vedd náluk neten keresztül, webshopban.


Igy a jogszabály szerint nem 3 napos csere hanem 15 napos un. "elállás" illet meg, ha bármi "nem jó", 15 napig eredeti csomagolásba vissza, gép vissza, pénz vissza.


Ennél jobb egyszerűen nincs, megbizható cég, nagy készlet, több bolt, bemutatóterem, webshop is, és a zugboltokkal összemérhetően olcsó árak, ahol majd ugyanennyiért minden kalóz, fekete, szürke, import, stb.


Jó tapasztalataim vannak még az IPON-al, amennyiben végül mégsem az edigital mellett döntessz.


Ez az a két cég, ahol rendszeresen vásárolunk IT cuccot, messze párszázezres nagyságrendet hagytunk már náluk ez elmult 5-8 évben, egyetlen említhető probléma vagy csalódás nélkül.

2015. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én az edigitalról rendelek mindig. És szerintem egy megbízható cég pár napon belül kiszállítják nekem a csomagot :)
2017. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Használd az arukereso.hu-t, kifejezetten tudom ajánlani a euronics.hu-t is.
2019. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem. A szállítást nem tudják korrektül megoldani. Sokan árulják ugyanazt a terméket, érdemes körülnézni árukeresőn, árgépen, vagy csak simán a gugliban.
2020. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!