Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nod32 vírusirtó talált a...

Nod32 vírusirtó talált a gépemen egy vírust, de nem tudja törölni, miért nem, mit tegyek? Erre az objektumra nem használható, v. valami ilyesmit ír ki.

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

nod32 mostanában a lehető legszarabb vírusírtó a piacon, sajnos! Rengeteg ingyenes alternatíva áll a rendelkezésedre, amelyek sokkal jobbak. Esküszöm sírva fakadok már, annyi vírusos nod32-vel "védett" gépet adtak be ide szervízbe az utóbbi 1 hétben.


Ha win7-ed van használj Avast-ot.

Ha vista vagy régebbi, használja Avira Antivir-t.

2010. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Sajnos, az előző komment igaz.Így teszt győztes meg úgy, de valójában semmit sem ér.Én az avastot javaslom. Rakd fel és próbáld meg azzal.
2010. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem válaszolókkal. De én a Comodo IS-t is ajánlom.

Még annyi hogy csökkentett módban futtasd a scan-t mert csökkentett módban nem tud elindítani semmi service-t a vírus

2010. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fizetős, jogtiszta Eset Smart Security beengedte a Sasfris trójait, nem ismerte fel, hazavágta az Office-t. Annyira nem vette észre, hogy egy mocskos rotkit is bejutott. Gratula, Sicontac!
2010. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bpcs, ESET-ék neve: Sicontact. De ez nem változtat a tényeken.
2010. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Valaki megtudná mondani, hogy nálammi lehet az avast baja? win7em van, én a főmenüben vannak ikonok, de ha keresni akarok akkor semmi.
2010. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A NOD32 inkább véd

Sztem Trojan Horse- od van vagy egyéb erős virus, amit a NOD32 nem fog elpusztitani

Használd a " Trojan Remover "- t vagy a " Malwarebytes " virusölöket, nem olyanok mint a NOD32, de nkm ezek ölték meg a virust

2010. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security mellett az A-Squared Free megfér, nem zavarják egymást, időnként érdemes frissiteni és lefuttattni. [link]
2010. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!