Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most akkor engem figyelnek?

Most akkor engem figyelnek?

Figyelt kérdés
Gmail-es postafiókomban észrevettem, hogy többször bejelentkeztek más IP címről, olyan időközönként, amikor internet közelben sem voltam. Az IP címet egy program segítségével visszakerestem (Visual IP Trace), ami Washington állambeli Belleveut mutatott. Mit akarnak tőlem? Butaságokat képzelek?
2010. febr. 24. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nem figyelnek, annyira nem lehetsz fontos. az valószínűbb hogy olyan helyen adtad meg az email címed ahol nem kellett volna és szépen feltörték a jelszavad, egy ál ip cím mögé pedig simán el tud bújni aki kicsit is ért hozzá
2010. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még csak nem is a nevemet tartalmazza a cím, másrészt soha nem regisztráltam vele sehová. Még ha valaki feltörte volna, akkor is miért ellenőrizné percenként? Mert a bejelentkezések ezt mutatják...
2010. febr. 24. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:

változtass jelszavat.


Nem lehet amúgy az hogy dinamikus ip címed van és benéztél valamit az azonosításnál és te vagy valójában?

2010. febr. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Még ha valaki feltörte volna, akkor is miért ellenőrizné percenként?"


Ez nem ellenőrzés. Vélhetően "zombigép"-ként üzemel a fiókod, egy progi nyilván maileket (spamokat) küld a nevedben ill. a hozzáféréseddel és a gmail smtp-jével ezerfelé. Változtass jelszót.

2010. febr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy használsz valami Google Apps cuccot ami néha néha benéz a fiókodba?
2010. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az új ZUMM! funkció "eredménye"...véglegesen tiltsd le a beállításokban a funkciót!
2010. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...ZÜMM!...
2010. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ha nem követtél el semmit akkor valószínűleg csak rosszul jelzi ki az időpontot vagy az ip-t

ha pedig nagyon parás vagy

akkor csinálj uj e-mailt (kb 2 percet vesz igénybe )

2010. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!