Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Email-ben 1x-ri hasznalatos...

Email-ben 1x-ri hasznalatos jelszo belépésével a fiók tulajdonosa kap bmilyen értesítést? Email-t vagy telefonon sms-t? Hotmail-rol lenne szó

Figyelt kérdés

Uyanis a páros e-mail fiokjába szerettem vna belépni ,de a jelszavát nem tudom . Láttam olyan opciót h egyszer használatos jelszó ,de kéri a telefonszámot elöszőr a páromét kezdtem el pötyögni aztán láttam az "sms küldése " gombot egyből kitöröltem és az enyémet kezdtem el írni de nem jött a telefonomra sms ... Többször próbálkoztam , de semmi . Arra lennèk kíváncsi h sms-t vagy email értesítést kap ? Már utólag megbántam ,de nyomós okom van rà

Köszönöm előre is


2015. máj. 29. 18:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Mmint úgy értem h biztonsági értesítés nem érkezik neki h egy másik telefonszám kért adatokat ?
2015. máj. 29. 18:53
 2/2 anonim válasza:

A Hotmail egyszerhasználatos jelszó használatához először be kell regisztrálni a saját telefonszámod és utána csak arra küld sms-t. Ha ezt a párod nem állította be, akkor még ő sem tud ezzel a módszerrel belépni. Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy jogosulatlan belépési kísérletkor kap-e üzenetet, mert nekem ugyan be van állítva a telefonszámom, de még nem kaptam ilyen értesítést. (Valószínűleg nem kap, mert egy sikertelen belépésről nem érdemes szólni.)

Ami pedig a nyomós okot illeti... nos, a kémkedés, főleg ha kiderül, nem nagyon mélyíti el a felek közötti kölcsönös bizalmat, ami egy kapcsolat alapja kéne legyen. Üljetek le, beszéljétek meg az aggodalmaidat, és lehet, hogy el kell engedned őt, ha menni akar. Kémkedéssel biztosan nem tartod magad mellett.

2015. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!