Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? Nem működött a gépem megfelelően az eset smart security 8 telepítése után.

Figyelt kérdés

Feltelepítettem az esetet a gépemre, de olyan mértékben belassult tőle a gépem, hogy konkrétan semmit sem tudtam csinálni rajta. Végül nagy nehezen sikerült letörölnöm és ismét megint gyors a gépem. Mi lehet a probléma?

Windows 8.1 rendszerem van, korábban windows 7-el használtam, de akkor semmi ilyen jellegű probléma nem volt.


2015. jún. 6. 15:34
 1/2 Molyolo ***** válasza:

Alapból be van állítva hogy induláskor keressen.

És még bizonyos időközönként de azt pontosan már nem tudom. Eset.hu-nak van magyar facebook oldala ott segíteni szoktak a cég emberei ha írsz. Persze ha még érdekel az eset.Én azt használom.

2015. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2015. jún. 6. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!