Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus van a gépemen! Valaki...

Gyakorigyerek kérdése:

Vírus van a gépemen! Valaki tapasztalt már ilyet?! Többi lenn

Figyelt kérdés
Valószínüleg vírus van a gépemen. Miután bekapcsolom, még semmii baja, de olyan 15 perc netezés után a böngészőm kezd megőrülni.(Google Chrome) ahogy fenn egy másik lapra kattintok, azt ki-x-eli, linkre kattintva nemtörténik semmi, hogy copzhatnám vagy valami, a böngésző menüje sem működik. Próbáltam próbaverziós Nod32-vel, Avirával, Hitmanpro-val, azonban a hiba továbbra is fenn áll...köszi előre is :)

2015. jún. 21. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd ujra a böngészőt.
2015. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kihagytam, hogy az explrernél is jelen van, ott a lefele-felfele görgető nemmozdul. szóval mindkettőt érinti..
2015. jún. 21. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Vírusirtást tiszta rendszerről érdemes végezni, hogy a rendszert megfertőző vírus ne befolyásolhassa a kártevőirtás eredményességét.


Ennek mikéntjéről az alábbi kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__6..

#5-ös hozzászólásában már értekeztem.

2015. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De az AdwCleanert vagy a Malwarebytest még nem próbáltad.
2015. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!