Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a CutThePrice-tól?

Figyelt kérdés
a Google Chroe bővítményként mutatja de hiába törlöm ki újra megjelenik. Nagyon idegesítő mert sokszor hirdetések ugranak fel a jelenléte miatt. A másik hogy amikor megnyitom a Chromot akkor a devunity. Org jön be és nem én állítottam be, ettől sem tudok megszabadulni. Mit tegyek?

2015. jún. 24. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Rakj fel avastot full telepítéssel, az megfogja a háttérben futó hasonló okosságokat, ugyanis ez azért van mert felkerült a gépedre egy adware/malware, és a háttérben figyeli hogy eltávolítod e a chrome ból, és ha megteszed ő ezt észleli és azonnal visszamásolja... hát ennyi... Vagy ez vagy megkeresed a feladatkezelőben hogy mi fut aminek nem kéne és kitörlöd kézzel a filet... de ha szolgáltatásként fut, akkor jóval nehezebb a dolog, szóval jobban játsz az avasttal(Még ha nem is szereted, csak rakd fel, távolítsd el a cuccot, és utána töröld a vírusírtót...)
2015. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most Avira van fent és Spyware terminator az Avira talált 26 ilyen elemet kitörölte, de most ismét vannak hasonlók. Ezek mennyire károsak?
2015. jún. 25. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem károdak, zavaróak az avirát hagyd. Avast/NOD/Smart security ezeket megfogja úgy hogy többé nem jönnek vissza...
2015. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
letöltöttem az avastot és leszedtem az avirát. ha egy teljes rendszerellenőrzést csinálok az avasttal az jó lesz?
2015. jún. 25. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd az Avastot. A Malwarebytes a tuti (már vagy a harmadik kérdés, amire ezt válaszolom, csak úgy mondom, hogy nem fizetnek érte :P).
2015. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki mindent amit itt felsoroltak, velszeg megfogja valamelyik.
2015. jún. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!