Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy vegyem le az írásvédettsé...

Hogy vegyem le az írásvédettséget?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a Windows mappáról le szeretném venni az írásvédettséget (rendszergazda vagyok, de nem engedi) az a hibaüzenet jön, hogy : Hiba az attribútumoknak a következő fájlra történő alkalmazásakor (fájl neve) hozzáférés megtagadva.

2015. jún. 28. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fontos rendszerfájlok vannak ott, nem véletlenül nem lehet megszüntetni az írásvédettséget.
2015. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vagy kaptál egy zsaroló vírust.
2015. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Most megnéztem, nem csak a Windows mappán, hanem az egész C meghajtón, de nem értem miért.. Segítséget várok, nem okoskodást, tudom,hogy mit akarok csinálni..
2015. jún. 29. 12:30
 4/17 anonim ***** válasza:
Azt írd le inkább, hogy mit akarsz csinálni, az írásvédettséget nem lehet megszüntetni. A Windows mappán belül elég sok fájl használatban van, nem lehet csak úgy módosítgatni működés közben. Egy járó motorban sem cserélünk alkatrészt.
2015. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kaptál egy zsaroló vagyis fájlokat titkosító vírust. Sajnos ezek az egész gépedet használhatatlanná teszik. Újratelepíteni lehet, de fájlokat visszaszerezni nem nagyon.

[link]

2015. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Törölni akarok egy mappát, a Windows mappán kívül.
2015. júl. 3. 01:24
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi a mappa neve? Gond nélkül tudnod kellene törölni, ha nincs köze a rendszerhez.
2015. júl. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tencent.

Az egész C meghajtó írásvédett, ez az amit nem tudok, hogy miért.

A Tencent megm valami kínai nem tudom mi, nem is értem ,hogy került ide hozzám.

2015. júl. 3. 12:55
 9/17 anonim ***** válasza:

Kínai virusos közösségi oldal.

Használsz virusirtóhoz netről leszedett hamis kódot? Például ESET-hez. Onnan is jöhetett. Csak nyomjátok a NEXT-et, ez a vége.

Ez biztosan valamelyik zsaroló vírus lehet, nem kért még pénzt?

2015. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"Tencent technológiát használ, hogy gazdagítsa az életét az internet-felhasználók. Minden nap, több száz millió ember kommunikálni, tapasztalatcsere, fogyasztanak információkat, keresik a szórakozás, és a bolt online keresztül integrált platformok. A diverzifikált szolgáltatások közé QQ, Weixin és WeChat a kommunikáció; Qzone a social networking; QQ játék platform az online játékok; QQ.com tájékoztatás; valamint a eCommerce nyílt platform. Cégünk ben alakult Shenzhen 1998-ban, és elment nyilvános a hongkongi tőzsde 2004-ben vagyunk, hogy fejlődjön az interneten történő befektetéssel innovációt, a barátságos környezet partnereink számára, és marad közel a felhasználók". Google fordítása.
2015. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!