Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen programmal ellenőrizzem...

Milyen programmal ellenőrizzem a fertőzött fájlokat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A gépemen Windows 7 fut. Kezdetben Comodo IS volt rá telepítve. Egyszer csak látom, hogy a böngészőben megváltozott a kezdőlap. Leellenőriztem Malwarebytes ingyenes változatával. Az talált vagy 800 rendellenességet. Aztán újraindítottam, ismét futtattam, akkor vagy 200-at talált még. Volt ott minden, adware, regiszterátállítás, még pár trójai is amit a Comodo átengedett. Utána lemezről futtattam a Panda helyreállító programját, talált 10 reklámprogramot és takarította. Ezután az AdwCleaner talált egy szekérre valót. A Firefox ekkor már beadta kezdőlapnak amit akartam de amint egy új lapot kértem ismét átirányított. Utána az Eset Online scanner 7 darab toolbar meg reklámprogramot talált.

Most fut a Panda ingyenes változata és ennek ellenére az Eset online scanner találta a 7 fertőzést.

Most már nem igazán bízom egyikben sem.

Ellenőrizzem még valamivel vagy telepítsem újra a rendszert?



2015. júl. 19. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Probáld ki a Hitman Pro-t.
2015. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. A HitmanPro 22 problémát talált, ezek között voltak kéretlen programok és ami bosszantó 7 trójai a C:\Users\istvan\AppData\Local\Temp mappában.

És mindezt úgy hogy folyamatosan megy a Panda ingyenes változata.

Amúgy ezt a mappát ki lehetne törölni?

2015. júl. 19. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
HitmanPro elintézi, csak regelni kell egyet. Magát a mappát ne, de ami benne van azt mindet törölheted. Rejtett fájl-TotalCommanderrel.
2015. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második választ is. Megoldottam. :)

Mindkét választ hasznosnak ítéltem.

2015. júl. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!