Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hy! Ha meg lehet, akkor...

Drift N-S S15 4ever kérdése:

Hy! Ha meg lehet, akkor milyen programmal vagy valami beállítással lehet azt megoldani, hogy pl. : Egy pendrive-on van 1 mappa, amit ha meg akarunk nyitni, akkor kérjen jelszót? Előre is thx!

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
3 topik is van a kapcsolódó kérdések dobozban, ami ugyanerről szól.
2015. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hali! Egy másik kérdésben ezt a választ írták a kérdezőnek:

"Vannak file és mappatitkosító szoftverek persze, de én egyszerűen jelszavas tömörítést állítanék be, vagy egyszerűen lezippenteném a fájlokat jelszavas beállítással. Utána íráskor/olvasáskor a tömörített file-t épp úgy kezelheted, mintha jelszavas mappa lenne.

Nem létkérdés, de erősen ajánlom hozzá letölteni:

[link]


LETÖLTÖTTEM, "elvileg" raktam a mappára jelszót, DE amikor meg akartam nyitni NEM kérte.

Szeretné, ha valaki leírná lépésről lépésre, hogy hogyan védjel le jelszóval egy mappát.

Előre is thx!

2015. júl. 9. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!