Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A google jelezte, hogy a...

A google jelezte, hogy a fiókomban párhuzamos tevékenység folyik. A részletek mutatásakor egy IP címet adott, amiről valami keveset ki tudtam keresni, itt nem lehet mutatni, majd később. Mi ez?

Figyelt kérdés
Tudok ezzel valamit kezdeni, vagy mi ez? Azt láttam az értesítések közt, hogy a google fiókomba belépés történt, miközben én egészen mást csináltam. A részletesebb info egy IP címet adott, arra meg azt tudtam kikeresni, ami alább szerepel. Hagyjam, vagy volna valami tennivaló?

2015. júl. 23. 09:31
 1/3 A kérdező kommentje:

A megadott IP címről ezt találtam:


[link] Ip=93.92.61.65

2015. júl. 23. 09:33
 2/3 anonim ***** válasza:

host-93-92-61-065.comunique.hu

Elvileg ez egy sima internet előfizető IP-je a [link] szolgáltatótól. Ha kételkedsz, hogy ez te voltál-e, akkor változtass jelszót, és léptesd ki magad az összes munkamenetből. Extraként bekapcsolhatod a kétlépcsős azonosítást, akkor ilyen nem fordulhat elő.

2015. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Biztosan nem én voltam, amúgy meg kiléptem, é jelszót cseréltem.
2015. júl. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!