Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » FÁJLOK VÉGLEGES TÖRLÉSE...

FÁJLOK VÉGLEGES TÖRLÉSE VISSZAÁLLÍTHATATLANUL? -van egy gépem aminél több megás fényképek százai (! ) jönnek elő ha futtatom a Recuva-t. Pedig már vagy 20x történt win frissítés az évek alatt. Bővebben

Figyelt kérdés

Néha futtatom a Recuva-t ha valamit véletlen töröltem, ekkor több óra mire teljesen végez, a régi törölt több éves dolgok miatt amik nem kellenének. Hogyan törölhetném ezeket végleg hogy NE hozza fel, próbáltam a ccleaner féle üres terület törlése funkciót, 12x-es vagy hanyas törléssel de semmit nem jelentett.


Tehát azt szeretném ha valamit mégis törlök akkor azt vissza tudjam hozni de ne száz éves fájlokat, amik ótta már rengetegszer újra lett rakva a gép!


Megoldás?



2015. aug. 9. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bezzeg amikor véletlenül töröl valamit az ember akkor annak agyő :D


Ne csak gyorsformázást használj hanem teljeset.

2015. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kszk2 ***** válasza:
CCleaner tud többször felülírni file-okat
2015. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktam gyorsformázást.
2015. aug. 9. 20:51
 4/14 A kérdező kommentje:
"próbáltam a ccleaner féle üres terület törlése funkciót, 12x-es vagy hanyas törléssel de semmit nem jelentett. "
2015. aug. 9. 20:52
 5/14 anonim ***** válasza:
CCleanerben Beállítások, Beállítások, és itt pipáld ki az MFT (fő állománytáblázat) szabad területének törlése lehetőséget, majd futtasd le így a szabad terület törlést.
2015. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kszk2 ***** válasza:
Arra gondoltam hogy 12X nél TÖBBSZÖR is felülírni fileokat
2015. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kszk2 ***** válasza:
*többször is tud
2015. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az üres helyet hiába törölgeted akárhányszor, a fájlbejegyzések az MFT-ben vannak.
2015. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom az MFT-s törlést, bár szerintem eddig is így csináltam mert ez alapból be van jelölve. Van még itt két lehetőség, az mi? "másodlagos adatfolyamok törlése meg egy másik amit most nem tudok megnézni mert fut a program. magyarul semmi infót nem találtam, angolra állítva majd így rákeresve sem volt egyértelmű hogy ez okozhat-e kárt a gépben... vagy sem... tapasztalatok?
2015. aug. 9. 23:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nem jött be...7x-es törlésre mentem, mellette be volt kapcsolva alul az a menüpont, de ugyanaz. Csak a képekre megyek és mélyvizsgálat, közel 300.000 találat! Annyi nem lett törölve kb 1 hét alatt mióta újra lett téve a windows teljes formázás után új telepítésként...
2015. aug. 10. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!