Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » FÁJLOK VÉGLEGES TÖRLÉSE...

FÁJLOK VÉGLEGES TÖRLÉSE VISSZAÁLLÍTHATATLANUL? -van egy gépem aminél több megás fényképek százai (! ) jönnek elő ha futtatom a Recuva-t. Pedig már vagy 20x történt win frissítés az évek alatt. Bővebben

Figyelt kérdés

Néha futtatom a Recuva-t ha valamit véletlen töröltem, ekkor több óra mire teljesen végez, a régi törölt több éves dolgok miatt amik nem kellenének. Hogyan törölhetném ezeket végleg hogy NE hozza fel, próbáltam a ccleaner féle üres terület törlése funkciót, 12x-es vagy hanyas törléssel de semmit nem jelentett.


Tehát azt szeretném ha valamit mégis törlök akkor azt vissza tudjam hozni de ne száz éves fájlokat, amik ótta már rengetegszer újra lett rakva a gép!


Megoldás?



2015. aug. 9. 20:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tegnap futtattam a File Shredder -t, dod5220 vagy hasonló törlési beállítással. Recuvánál ugyanúgy behozza a dolgokat, pörög a számláló hogy mennyi találat, természetesen nem várom végig.


majd próbáétam a Revo-t is... de ez sem csinált semmit


Még az Erase maradt....hátha, de ezek után..


Valami biztos ötlet?????????????????????????????

2015. aug. 11. 08:39
 12/14 anonim ***** válasza:

véglegesen teljesen lehetetlen felülírni viszont van egy progi ami felülírja a MEGHAJTÓT!viszont ez nemcsak adatokat ír felül hanem az egész lemezt.:itt letöltheted

[link]

2016. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ostornorbi válasza:
amikor törölsz egy fájlt akkor igazából nem törlödik , hanem csak kitörli a kódjának az elsö betüjét , akkor kerül igazából törlésre az adott fájl ha te arra a részre mentessz valami mást, mert akkor felülirja , igy sokkal praktikusabb és gyorsabb az eljárás.. direkt ez miatt csinálta a windows tervezője igy :D
2016. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 nick19 válasza:
A Recuva szerintem amikor azt mondja, hogy van 300.000 találat, az nem jelenti azt, hogy számodra értelmezhető adatot vissza is tud állítani. Sok esetben Neked kell ellenőrizni a visszanyert egységekről, hogy megfelelő minőségű-e, vagy nem.
2016. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!