Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Steamről érdemesebb a cs...

Steamről érdemesebb a cs 1.6-ot megvenni vagy a g2a.com-ról olcsóbban?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én azt mondom inkább GO-t vegyél mert abba(állítólag) kevesebb a csaló.Szerintem nem érdemes megvenni.Én nem egy szerveren játszottam ahol az admin mert megöltem örökös bannot adot,vagy ártatlanul bannoltak.A másik a csalók pedig próbálják úgy elrontani a játékot ahogy csak tudják.
2015. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megvettem a GO-t steamen, de nem tetszik. 1.6-hoz vagyok szokva. felidegesít a GO sokszor.
2015. aug. 9. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nekem is az a kedvenc CS-m.Bár most már csak Botok ellen játszok vagy lannozok a tesómmal.

Tudom ajánlani a Mondern Warfare 2 módot.Szerintem nagyon jó.

2015. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
steamről vetted? érdemes g2a-val foglalkozni? megbízható?
2015. aug. 9. 23:45
 5/7 Trevor. ***** válasza:
30%

Szerintem nincs sok értelme (a fejlesztők támogatásán túl) megvenni a GO-t, ugyanolyan a tört is. Én kipróbáltam a GO-t, nem rossz, de a hitbox komolyan mondom, hogy szarabb, mint 1.6-ban. De igazából én is 1.6-hoz szoktam és sokkal jobban szeretem.

Arra is figyelj, ha G2A-n vennéd, hogy adó nélkül vedd.

2015. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:
* az 1.6-ot
2015. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
adó nélkül? az mi? és hol írja majd :D shield az valami garancia, ha átvernek, akkor is kapsz kulcsot/visszafizetést
2015. aug. 10. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!