Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi Decemberre tervezzük az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi Decemberre tervezzük az esküvönket! Sokszor hallottam, hogy praktikusabb, mert nincs szezon és olcsóbban kapunk meg majdnem mindent! Neketekvolt már téli esküvötök? Mikor érdemesebb, karácsony elött vagyután?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is gondolkodtam rajat,aztán ősz mellett döntöttünk:)Szerintem karácsony után több esély van a hóra,(de fagyra-jégre is.)
2010. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszi volt nekem is..meg most lesz nyári is:) semmi képpen nem javaslom a decemberit..gondolj bele..ünnepek..ahol gyerek van..ott a télapó is..majd a karácsony..általában mindenki arra gyúr..sokan arra spórolnak egész éveb..én voltam olyan lagziba ami decemberbe volt..és őszintén végig csak dühöngtem, hogy honnan lesz rá pénz,.,mert karácsonyi ajándékokra szántuk a tartalékot..a lagziba sok emberrel beszéltem és nem hallottam mást, csak azt, hogy a fiatalokat szapulták, miért kellett decemberbe csinálni a lagzit...persze a szemükbe mindenki mosolygott..én is...de a saját gyerekem ajándékának összegét és mennyiségét kellett csökkenteni a lagzi miatt..dühös voltam..és mint írtam szinte mindenki...
2010. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vendégként tudok csak véleményt mondani. Egyszer dec. 30-án voltunk, szakadó hóesés, vacak utak. Sok vidéki rokon oda sem tudott érni vagy el sem indultak.

A másik februári volt, a hó ugyan csak szemerkélt, de rettenet hideg volt, a templomba majd odafagytam a padhoz, a lábamat már nem éreztem.


Ki lehet fogni télen is jobb időt, de rizikós, gondolj a vendégekre is!!!

2010. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Két ünnep közt biztosan nem fogtok spórolni, mondjuk attól függ, hol tartjátok, de a szállók és vendéglátó-ipari egységek ilyenkor már a szilveszterre gyúrnak. Ekkor minden 3-szor annyiba kerül, mint egyébként, szemben azzal, hogy a nyári esküvő 2-szer annyiba kerül, mint egy sima esemény.
2010. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk decemberi eskvőn.December elején volt és azért "kellett" megtartani akkor,mert a menyasszony terhes volt.Nagyon szép és hangulatos a hóeséses esküvő és a menyasszonyon is ilyen kis prémes kabátka volt,a pontos neve most nem jut eszembe,de ezen kívül egy pozitívumot sem tudok említeni.

Tragikus volt végig.A cukrászdából,ahonnan a menyasszonyi tortát rendelték a szállítóautó árokba csúszott,a fotós és videós pedig meg sem érkezett szintén a havazás és a síkos utak miatt.A vendégek többségének is gondot okozott a közlekedés és,amit a többiek is elmondtak a pénz igencsak szűkös akkor,mert mindenki az ünnepekre készül.A vendégek szempontjából az öltözködés sem mindegy.Rettenetesen fáztunk és addig a fűtött kocsiban maradtunk a templom elött,míg mindenki oda nem ért,mert a templomba nem tudtunk bemenni,ugyanis a mi rokonaink esküvője elött is volt akkor épp egy szertartás.Nem jó emlék az a nap.

2010. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jézusom hát akkor jól át kell gondolnunk az idö pontot:S

Pedig annyira jó lenne télen:)olyan széép..köszönöm a komikat:)

2010. júl. 16. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mint már írtam neked :D miénk most oktoberben lesz, de anno gondolkodtunk a novemberen is, sztem minél hamarabb a hideg miatt... Romantikus a hó, a karácsony meg minden, de egy esküvő az önmagában gyönyörű sztem. Én november elejére tenném...
2010. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia szerintem jó időpont a december, ha nem is kedvezmények, de még az aktuális évi árak alapján kaphattok mindent, tuti lesz jó fotós, videós, dekoratőr, mert nincsenek akkor annyira betáblázva, és nem rohadnak el a virágok a hőségben egy nap alatt. inkább december elején lenne érdemes.
2010. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!