Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 betöltése után...

Windows 10 betöltése után ahogy az egér nyilat leviszem a tálcára röpke pillanatra (ritkán nem) kék karika forog a nyíl helyett. Mint ha tálca lefagyott, ami persze nem igaz. Normális vagy ez is ilyen búg?

Figyelt kérdés
Utóbbinak tudnám elképzelni.7-en ilyen nincs.
2015. aug. 16. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tipikus, ezer éve létező Defender bug. A többi windows alatt is tapasztalod, ha MSE-t használsz. Rakj fel valami normális vírusirtót a Defender helyett, és megszűnik.
2015. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azt kikapcsoltam 10 alatt.Soha se használtam.
2015. aug. 16. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
10 alatt nem lehet kikapcsolni, pár perc után automatikusan visszakapcsol. A kikapcsolás egyetlen módja másik vírusirtó telepítése.
2015. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ki lehet kapcsolni,csak nem az orrunk elé rakták.


Futtatásba írd be gpedit.msc


Számítógép konfigurációja - Felügyeleti sablonok - Windows összetevők - Windows Defender - Oldalt ott lesz,hogy "A Windows Defender kikapcsolása"..katt rá duplán és válaszd az "engedélyezést", le okézod ennyi.

Szolgáltatásokba is látod,hogy ki van lőve,de a Windows is jelezni fogja,hogy nincs védelmed,ki van kapcsolva a kicsike :)

2015. aug. 16. 11:48
 5/5 A kérdező kommentje:
És aki más védelmet használ az ízibe kapcsolja ki a Defendert,mert csúnya kék halált okozhat,pláne 10 alatt illetve 8.1 alatt is már.Arról nem beszélve,mennyire plusz terhelés,rendszer lassítás!
2015. aug. 16. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!