Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10-re melyik a jobb...

Windows 10-re melyik a jobb antivírus? A beépített Windows 10-es ( talán a neve Defender? ), vagy az Avast Pro Antivirus, vagy esetleg az F-Secure Antivirus ( legújabb verzió )?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 10:41
 1/5 10inchhero ***** válasza:
Én Avastot használtam már 7-en is (de lehet még XPn is), most is az van, teljesen elégedett vagyok vele, pár malware néha becsúszik, de az ellen nem is kell védenie egyiknek sem (arra IObitem van)
2015. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Annyira mindegy... Ezekre a szoftverekre ne úgy tekints már, hogy EZ A géped védelme, hanem csupán egy kiegészítő védelem. Ha egy antivírus-gyártó azt ígéri, hogy a szoftverük 300-féle sebezhetőség ellen véd, akkor a 301. ellen már nem fog. Az, hogy egy fájlt nem talált fertőzöttnek, az nem azt jelenti, hogy a fájl biztonságos, csupán azt, hogy ez a szoftver nem észlelt benne fenyegetést. De attól még ott lehet. Hiába van antivirus a gépeden, ha te a gépedet nem ésszel használod (az egyik legnagyobb hülyeség pl. ha az Avast Pro-t nem megvásárolod, hanem letöltöd és crack-eled). Ilyen esetben nincs az a megoldás, ami megvédene téged.


Hogy a kérdésedre választ is adjak, a Windows Defender bőven elég, persze azon is múlik a dolog, hogyan használod.

2015. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én semmi olyan szolgáltatást nem használnék, ami a windózba van beépítve.
2015. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem? Használod a Windows Ablakkezelőt, Felhasználókezelőt, Folyamatkezelőt, Lemezkezelőt, a karbantartásért felelős szolgáltatásokat...
2015. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki őket, amelyiket gyorsabbnak érzed, azt használd. Defeneder nálam nagyon lassított. Ha kipróbálsz mást, ki kell kepcsolni.
2015. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!