Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi ilyenkor a teendő?

Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Szóval 4 napja volt a gépemen egy vírus de a vírus irtó elintézte.De tegnap óta ismét folyamatosan lefagy az egér meg mindent kijelöl vagy nem is működik rendesen.A vírus irtó pedig nem jelezte kártevő jelenlétét.Ma pedig annyira lefagyott hogy alig lehetett használni én pedig véletlenül letöröltem a vírus irtót. Szóval mit csináljak?
2015. júl. 28. 18:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
letöltöttem egy ingyenes próbaverziót de az sem jelzi hogy vírus lenne a gépemen.
2015. júl. 28. 18:49
 2/11 anonim ***** válasza:
Rendszer visszaállítása korábbi időpontra, vagy berakod a telepítő lemezt és windows javítása.
2015. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Véletlen, hogy kell lehet valamit letörölni?

Az, hogy az egér akd, hibásan működik, nem biztos, hogy vírus. Sőt...


Milyen volt a vírus típusa, mi volt a vírusírtó, mit írt ki?


Ilyen Panda,Avast és társaik nem valami húdeszuper dolgok... ESET, Kaspersky. (Mielőtt az Avast fanok lepontoznak, megmondom, rakjanak fel egy próbaverziós ESET-et 2 órára, csináljanak vizsgálatot, 100+ vírus lesz, ezt garantálhatom)


Szóval vírusírtót csak pénzért.


Illetve, ha tnyleg vírus okozza a fagyásokat, akadásokat, akkor rendszert kell újrahúzni. milyen az operációs rendszer?

2015. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ezzella vírus irtó visszajön?
2015. júl. 28. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es, rendszervisszaállítás ha be volt egyátalán kapcsolva... Ajavítással meg nem húznámaz időt... Új rendszer, tuti írtás :D
2015. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rendszervisszaállítással nem fog visszajönni, javítással meg mégúgyse.
2015. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eset Nod32 Antivirus 6-ot használtam.Most pedig az Eset Nod 32 Antivirus 8 próbaverziója van a gépemen de nem talált vírust.Az operációs rendszerem Windows 7
2015. júl. 28. 18:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Vagy csak az egér rossz?
2015. júl. 28. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:

99% hogy egér. De mit értesz lefaygás alatt? Ha a rendszer fagy akkor az nem egér. Kitudod próbálni másik egérrel?


Nod 32 észrevenne egy ekkora vírust.

2015. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért gondolom mert amikor vírusos volt is olyan volt.Csak kb. fél percre fagyott le.
2015. júl. 28. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!