Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha leszedem a NOD32-t, az...

Ha leszedem a NOD32-t, az működni fog az augusztusi aktiválós kóddal?

Figyelt kérdés

Augusztusban vettem egy Pc World újságot, abban volt egy kód, NOD32-höz hogy egy hónapig használhatom.


Én azt még nem használtam fel, de most benyaltam egy vírust, ami feldob 1-2 ablakot, hogy telepítsem ezt és ezt a tisztítót a gépemre. Rendszertöltéskori vizsgálattal 37 vírust szedett le az AVAST! de még mindig jönnek. Az lenne a kérdésem, hogyha leszedem az NOD32-t és azzal a kóddal aktiválom, akkor az menni fog?


2015. szept. 12. 09:34
 1/4 belapus ***** válasza:

Ha még érvényes, menni fog, de...

Ha letöltöd a honlapjukról a telepítőt, az is érvényes 1 hónapig.

Van olyan fórum, ahol megosztják az éppen érvényes újságos kódokat.Ez az 1 hónap letelte után lehet aktuális.

A NOD online szkennere viszont ingyenesen használható.

2015. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem megy. A pc world magazinban csak aug 31-ig használható
2015. szept. 12. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami fent van nálad, azt töröld, aztán töltsd le a 30 napos ingyenes próbaverziót. Amíg jó, kutass fel a neten szeptemberi újságkódot.

[link]

2015. szept. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. szept. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!