Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírust kaphattam?

Vírust kaphattam?

Figyelt kérdés

Egyik percről a másikra elkezdett "ciripelni" a gép és elállítódott a képernyőméret, szinte tejes képernyőméret lett! Bezárni sem tudtam az ablakot, mert az a sor is eltűnt! A három LED(num,caps,scroll) világít, és olyan mintha a billentyűzet is blokkolva volna! Ctrl+Alt+Del resetet sem tudtam csinálni! Próbálkoztam rendszervisszaállítással, de semmi eredmény! Kikapcsoltam, most a "régi" gépemről írok, segítséget kérnék!

Op. rendszer: Win XP-SP3


2015. okt. 7. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A ciripelést honnan hallod? Hangszóróból? A gépházból? Hasonló (ugyanolyan) a hang, mint amikor bekapcsoláskor csipog egyet, vagy inkább elektromos zajnak tűnik?
2015. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gépházból jött, de megszűnt.

AVG víruskereső-irtó lefuttatva, -semmi!

Spybot lefuttatva, -semmi!

Egérrel tudok mozogni, de a billentyűzet nem reagál és teljes képernyős az üzem.

2015. okt. 7. 15:07
 3/4 A kérdező kommentje:

Meglett a hiba!

A billentyűzet megadta magát, emiatt összeomlott a Firefox!

Másik billentyűzettel, Firefox frissítés után minden működik!!

2015. okt. 7. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a vinyó meg akarja adni magát, az is csipog.
2015. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!