Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörtem egy facebook profilt...

Feltörtem egy facebook profilt, mi lehet ebből?

Figyelt kérdés
szóval, az osztájtársam facebook profilján kísérleteztem a feltörést. Találtam a neten egy online facebook feltörő oldalt, (nem linkelem be, úgy is egy orosz oldal ) és hát mondom kipróbálom, vagy sikerül, vagy nem. és hát ahhogy gondoltam: nemsikerült! :( . de megjelent ott valami angol szöveg, az nem tudom mit jelenthetett. Nos az a kérdés, hogy az oldal elmenthette az adatokat? (már mint a linket) a profilhoz? Ja, csak ha kérdeznétek: "Te h_lye! Minek akartad feltörni azt a profilt? " Hát szóval az van, hogy ki akartam törölni egy üzenetet, amit úgy gondoltam, hogy jobb ha nem lát meg. De hát meglátta, és tényleg jól gondoltam, jobb lett volna, ha nem lássa meg azt a képet! Na mind egy, nem is ez a lényeg, hanem az hogy most az az oldal, hozzáfér ahhoz a facebook oldalhoz? Mit kellene csinálni, hogy ezt megakadályozzam? Köszi az értelmes válaszokat, és bocsi a helyes írási hibák miatt. 14/F .

2015. okt. 27. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lel
2015. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ikszdélolhahaha
2015. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit nevettek? :) :) Szerintem ti sem akarjátok látni azt a fényképet? vagy igen?
2015. okt. 27. 17:17
 5/5 A kérdező kommentje:
De most mit mondjak neki? Hogy beszéljek vele? hisz letiltott a kép miatt! Majd azt mondjam neki: "Oh, szia, lennél olyan kedves, és változtatnád meg a jelszavad/email címed a facebookodhoz, mert voltam olyan bamba, hogy online megpróbáltam feltörni, de természetesen nem sikerült ezt elérnem. de a lényeg még csak most jön: az a k_rva oldal tudja az email címed/jelszavad, mert ki is írta, hogy a feltörés sikeres! De azért nincs harag? " Na? mien szép, megható beszéd lenne?
2015. okt. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!